Usługi chmurowe

AWS Budgets – kontroluj swoje koszty w AWS

6 sierpnia 2021
AWS Budgets umożliwia ustawianie niestandardowych budżetów w ramach kont AWS w celu śledzenia kosztów i stopnia wykorzystania zasobów od najprostszych do najbardziej złożonych przypadków zastosowania. W momencie, w którym rzeczywisty lub prognozowany koszt przekroczy ustalony wcześniej próg budżetowy, Aws Budgets dostarczy użytkownikowi powiadomienie mailowe, konfigurowane za pomocą Amazon SNS.
czytaj więcej  

Amazon WorkMail – usługa poczty elektronicznej

6 sierpnia 2021
Amazon WorkMail to zarządzalna, biznesowa usługa poczty email i kalendarza, pozwalająca na współprace z dowolnymi istniejącymi aplikacjami klientów poczty email na komputery stacjonarne i urządzania mobilne. Amazon WorkMail pozwala użytkownikowi na bezproblemowe korzystanie z poczty email, kontaktów i kalendarzy za pomocą wybranego klienta poczty elektronicznej w tym Microsoft Outlook, natywnych aplikacji pocztowych IOS i Andorid oraz każdej, dowolnej aplikacji obsługującej protokół IMAP lub bezpośrednio przez przeglądarkę internetową.
czytaj więcej  

Amazon WorkDocs- praca nad tekstem z każdego miejsca

6 sierpnia 2021
Amazon Work Docs to w pełni zarządzalna, bezpieczna usługa służąca do tworzenia, przechowywania i zespołowej redakcji tekstu. Dzięki Amazon WorkDocs, możliwe jest łatwe tworzenie, edytowanie i udostępnianie treści. Dzięki temu, że teksty użytkownika przechowywane są centralnie w chmurze AWS, dostęp do nich możliwy jest z każdego miejsca na świecie. Amazon WorkDocs oferuję bogaty interfejs API, dzięki któremu użytkownicy mogą tworzyć własne aplikacje.
czytaj więcej  

AWS Data Exchange – zaawansowana wyszukiwarka danych

29 lipca 2021
AWS Data Exchange służy do wyszukiwania, subskrybowania i używania danych firm trzecich w chmurze. Korzystając z interfejsu API, użytkownik może skorzystać z usługi wymiany danych AWS, aby załadować je bezpośrednio do Amazon S3, a następnie przeanalizować za pomocą szerokiej gamy usług analitycznych AWS i Uczenia maszynowego.
czytaj więcej  

AWS Outposts - usługi AWS w lokalnym wydaniu

29 lipca 2021
AWS Outposts to fizyczna szafa serwerowa, która oferuje infrastrukturę AWS, usługi AWS, interfejsy API i narzędzia do praktycznie każdego centrum danych, przestrzeni kolokacyjnej lub obiektu lokalnego, zapewniając spójną infrastrukturę hybrydową.
czytaj więcej  

AWS Codestar – budowanie i wdrażanie aplikacji w AWS

29 lipca 2021
AWS Codestar służy do szybkiego budowania i wdrażania aplikacji w AWS. AWS CodeStar zapewnia jednolity interfejs użytkownika, dzięki któremu możliwe jest łatwe zarządzanie działaniami związanymi z tworzeniem oprogramowania w jednym miejscu.
czytaj więcej  

Amazon MSK - streaming zarządzany przez Amazon dla Apache Kafka

23 lipca 2021
Amazon MSK to w pełni zarządzalna usługa, której celem jest ułatwienie tworzenia i uruchamiania aplikacji wykorzystujących Apache Kafka do przetwarzania danych przesyłanych strumieniowo. Apache Kafka to platforma typu open source która służy do tworzenia protokołów i aplikacji strumieniowych w czasie rzeczywistym. Dzięki Amazon MSK możesz używać natywnych interfejsów API Apache Kafka do wypełniania data lakes, przesyłania strumieniowego zmian do i z baz oraz wspomagania aplikacji służących do uczenia maszynowego i analityki.
czytaj więcej  

AWS Cloud 9 - środowisko IDE w chmurze ,do pisania, uruchamiania i debugowania kodu

23 lipca 2021
AWS Cloud 9 to zintegrowane środowisko programistyczne oparte na chmurze, które umożliwia pisanie, uruchamianie i debugowanie kodu za pomocą przeglądarki. Zawiera edytor kodu, debuger i terminal. AWS Cloud 9 jest wyposażony w niezbędne narzędzia do pracy z popularnymi językami programowania, m.in. JavaScript, Python, PHP i innych.
czytaj więcej  

Amazon Dynamo DB - szybka i elastyczna baza danych NoSQL

23 lipca 2021
Amazon DynamoDB to baza danych zawierająca kluczowe wartości i dokumenty, gwarantująca wydajność mierzoną w pojedynczych milisekundach niezależnie od ilości żądań. Jest to w pełni zarządzana, multiregionalna i wieloaktywna, trwała baza danych z wbudowanymi zabezpieczeniami, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych, przywracanie oraz buforowanie w pamięci aplikacji internetowych.
czytaj więcej  

Amazon Redshift - łatwa analityka danych z różnych źródeł

16 lipca 2021
Amazon Redshift umożliwia bardzo łatwe pozyskiwanie informacji ze wszystkich dostępnych źródeł danych. Dzięki Amazon Redshift użytkownik może wyszukiwać i łączyć ze sobą eksabajty ustrukturyzowanych i częściowo ustrukturyzowanych danych w hurtowniach danych, operacyjnych bazach danych i data lakes, wykorzystując standardowy SQL.
czytaj więcej  

Amazon Athena – analiza danych przy użyciu SQL

16 lipca 2021
Amazon Athena to interaktywna usługa której zadaniem jest ułatwianie analizy danych w Amazon S3 przy użyciu standardowego SQL. Amazon Athena jest usługą bezserwerową, tak więc nie ma infrastruktury którą trzeba zarządzać, a opłaty nalicza są wyłączenie za uruchomione zapytania
czytaj więcej  

Amazon FinSpace - katalogowanie i analizowanie danych finansowych

16 lipca 2021
Amazon FinSpace to usługa służąca do analizy i zarządzania danymi, stworzona dla branży usług finansowych (FSI). Amazon FinSpace skraca czas potrzebny na wyszukiwanie i przygotowywanie petabajtów danych finansowych z miesięcy do minut.
czytaj więcej  

AWS IoT Core – łatwe i bezpieczne podłączanie IoT do chmury.

9 lipca 2021
AWS IoT Core umożliwia łączenie urządzeń IoT z chmurą AWS bez konieczności udostępniania lub zarządzania serwerami. AWS IoT Core może obsługiwać miliardy urządzeń i biliony komunikatów, jak również bezpiecznie i niezawodnie przetwarzać i przekierowywać te komuniakty do punktów końcowych AWS oraz innych urządzeń.
czytaj więcej  

Amazon MQ - W pełni zarządzana usługa dla brokerów wiadomości typu open source

9 lipca 2021
Amazon MQ to broker komunikatów dla Apache ActiveMQ i RabbitMQ, który ułatwia konfigurację i obsługę brokerów komunikatów w AWS. Amazon MQ zmniejsza zakres działań operacyjnych użytkownika, biorąc na siebie zarządzanie dostarczaniem, konfiguracją i utrzymaniem brokerów wiadomości.
czytaj więcej  

AWS Backup - Centralnie zarządzanie i automatyzacja kopii zapasowych w usługach AWS

9 lipca 2021
AWS Backup pozwala na centralizację i automatyzację ochrony danych w usługach AWS. Jest ekonomiczną, w pełni zarządzalną usługą , która upraszcza ochronę danych na dużą skalę. AWS Backup wspiera działania zgodne z lokalnymi przepisami lub politykami biznesowymi w zakresie ochrony danych.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.