Usługi chmurowe

AWS AppSync – łatwe tworzenie interfejsów API GraphQL

17 września 2021
AWS AppSync to w pełni zarządzalna usługa, której zadaniem jest ułatwienie tworzenia interfejsów API GrpahQL poprzez obsługę trudnych zadań związanych z bezpiecznym łączeniem się ze źródłami danych, takimi jak AWS DynamoDB czy Lambda.
czytaj więcej  

Amazon Lookout – wykrywanie anomalii przy pomocy uczenia maszynowego

20 sierpnia 2021
Amazon Lookout wykorzystuje uczenie maszynowe (Machine Learning) do automatycznego wykrywania i diagnozowania anomalii w danych biznesowych i operacyjnych, takich jak nagły spadek przychodów ze sprzedaży lub wskaźników pozyskiwania klientów.
czytaj więcej  

Amazon Cloud Guru – weryfikuj jakość i koszty pojedynczych linii kodu

20 sierpnia 2021
Amazon CodeGuru to narzędzie programistyczne, które generuje inteligentne sugestie, mające na celu poprawę jakości kodu i identyfikacji najdroższych linii kodu badanej aplikacji.
czytaj więcej  

AWS Transfer Family - transfer plików do Amazon S3 i Amazon EFS za pomocą SFTP, FTPS i FTP

20 sierpnia 2021
AWS transfer Family zapewnia w pełni zarządzalną obsługę przesyłania plików bezpośrednio do i z Amazon S3 lub Amazon EFS. Dzięki obsłudze bezpiecznego protokołu transferu plików (SFTP), protokołu transferu plików przez SSL (FTPS) i protokołu transferu plików (FTP).
czytaj więcej  

Amazon Neptune – baza danych wykresów stworzona dla chmury

13 sierpnia 2021
Amazon Neptune to szybka, niezawodna i w pełni zarządzana usługa bazy danych wykresów, która ułatwia tworzenie i uruchamianie aplikacji współpracujących z połączonymi zestawami danych. Rdzeń Amazon Neptune to specjalnie zaprojektowany, wysokowydajny grafowy silnik bazy danych, zoptymalizowany pod kątem przechowywania i wysyłania miliardów zapytań do wykresu z milisekundowym opóźnieniem.
czytaj więcej  

Amazon Quantum Ledger Database baza danych zapewniająca przejrzysty, niezmienny i kryptograficznie weryfikowalny dziennik transakcji

13 sierpnia 2021
Amazon Quantum Ledger Database to w pełni zarządzana baza danych księgi głównej, która zapewnia przejrzysty, niezmienny i kryptograficznie weryfikowalny dziennik transakcji, będący własnością centralnego, zaufanego organu. Amazon Quantum Ledger Database może być używany do śledzenia każdej zmiany danych aplikacji ponadto utrzymuje pełną i weryfikowalną historię zamian w czasie.
czytaj więcej  

Amazon Timestream - Szybka, skalowalna, bezserwerowa baza danych szeregów czasowych

13 sierpnia 2021
Amazon Timestream to szybka, skalowalna i bezserwerowa usługa bazy danych szeregów czasowych dla IoT i aplikacji operacyjnych, która ułatwia przechowywanie i analizowanie bilionów zdarzeń dziennie, przy zaledwie 1/10 kosztu relacyjnych baz danych. Amazon Timestream pozwala zaoszczędzić czas i koszty związane z zarzadzaniem cyklów życia szeregów czasowych, przechowując najnowsze dane w pamięci i przenosząc dane historyczne do zoptymalizowanej pod względem kosztów warstwy pamięci masowej w oparciu o zasady zdefiniowane przez użytkownika.
czytaj więcej  

AWS Budgets – kontroluj swoje koszty w AWS

6 sierpnia 2021
AWS Budgets umożliwia ustawianie niestandardowych budżetów w ramach kont AWS w celu śledzenia kosztów i stopnia wykorzystania zasobów od najprostszych do najbardziej złożonych przypadków zastosowania. W momencie, w którym rzeczywisty lub prognozowany koszt przekroczy ustalony wcześniej próg budżetowy, Aws Budgets dostarczy użytkownikowi powiadomienie mailowe, konfigurowane za pomocą Amazon SNS.
czytaj więcej  

Amazon WorkMail – usługa poczty elektronicznej

6 sierpnia 2021
Amazon WorkMail to zarządzalna, biznesowa usługa poczty email i kalendarza, pozwalająca na współprace z dowolnymi istniejącymi aplikacjami klientów poczty email na komputery stacjonarne i urządzania mobilne. Amazon WorkMail pozwala użytkownikowi na bezproblemowe korzystanie z poczty email, kontaktów i kalendarzy za pomocą wybranego klienta poczty elektronicznej w tym Microsoft Outlook, natywnych aplikacji pocztowych IOS i Andorid oraz każdej, dowolnej aplikacji obsługującej protokół IMAP lub bezpośrednio przez przeglądarkę internetową.
czytaj więcej  

Amazon WorkDocs- praca nad tekstem z każdego miejsca

6 sierpnia 2021
Amazon Work Docs to w pełni zarządzalna, bezpieczna usługa służąca do tworzenia, przechowywania i zespołowej redakcji tekstu. Dzięki Amazon WorkDocs, możliwe jest łatwe tworzenie, edytowanie i udostępnianie treści. Dzięki temu, że teksty użytkownika przechowywane są centralnie w chmurze AWS, dostęp do nich możliwy jest z każdego miejsca na świecie. Amazon WorkDocs oferuję bogaty interfejs API, dzięki któremu użytkownicy mogą tworzyć własne aplikacje.
czytaj więcej  

AWS Data Exchange – zaawansowana wyszukiwarka danych

29 lipca 2021
AWS Data Exchange służy do wyszukiwania, subskrybowania i używania danych firm trzecich w chmurze. Korzystając z interfejsu API, użytkownik może skorzystać z usługi wymiany danych AWS, aby załadować je bezpośrednio do Amazon S3, a następnie przeanalizować za pomocą szerokiej gamy usług analitycznych AWS i Uczenia maszynowego.
czytaj więcej  

AWS Outposts - usługi AWS w lokalnym wydaniu

29 lipca 2021
AWS Outposts to fizyczna szafa serwerowa, która oferuje infrastrukturę AWS, usługi AWS, interfejsy API i narzędzia do praktycznie każdego centrum danych, przestrzeni kolokacyjnej lub obiektu lokalnego, zapewniając spójną infrastrukturę hybrydową.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.