AWS Outposts - usługi AWS w lokalnym wydaniu

29 lipca 2021

AWS Outposts to fizyczna szafa serwerowa, która oferuje infrastrukturę AWS, usługi AWS, interfejsy API i narzędzia do praktycznie każdego centrum danych, przestrzeni kolokacyjnej lub obiektu lokalnego, zapewniając spójną infrastrukturę hybrydową. AWS Outposts jest idealnym rozwiązaniem dla obciążeń, które wymagają dostępu do systemów lokalnych z małymi opóźnieniami, lokalnego przetwarzania danych, miejsca przechowywania i migracji aplikacji z lokalnymi współzależnościami systemowymi.

Usługi obliczeniowe, pamięć masowa, baza danych i inne usługi AWS mogą działać lokalnie w Outposts, a użytkownicy mogą zarządzać i skalować swoje aplikacje lokalne, przy użyciu znanych usług i narzędzi AWS.

AWS Outposts jest dostępny jako szafa 42U, którą można skalować od 1 do 96 szaf, tworząc pule mocy obliczeniowej i pamięci masowej.

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.