AWS Outposts - usługi AWS w lokalnym wydaniu

29 lipca 2021

AWS Outposts to fizyczna szafa serwerowa, która oferuje infrastrukturę AWS, usługi AWS, interfejsy API i narzędzia do praktycznie każdego centrum danych, przestrzeni kolokacyjnej lub obiektu lokalnego, zapewniając spójną infrastrukturę hybrydową. AWS Outposts jest idealnym rozwiązaniem dla obciążeń, które wymagają dostępu do systemów lokalnych z małymi opóźnieniami, lokalnego przetwarzania danych, miejsca przechowywania i migracji aplikacji z lokalnymi współzależnościami systemowymi.

Usługi obliczeniowe, pamięć masowa, baza danych i inne usługi AWS mogą działać lokalnie w Outposts, a użytkownicy mogą zarządzać i skalować swoje aplikacje lokalne, przy użyciu znanych usług i narzędzi AWS.

AWS Outposts jest dostępny jako szafa 42U, którą można skalować od 1 do 96 szaf, tworząc pule mocy obliczeniowej i pamięci masowej.

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.