AWS Codestar – budowanie i wdrażanie aplikacji w AWS

29 lipca 2021

AWS Codestar służy do szybkiego budowania i wdrażania aplikacji w AWS. AWS CodeStar zapewnia jednolity interfejs użytkownika, dzięki któremu możliwe jest łatwe zarządzanie działaniami związanymi z tworzeniem oprogramowania w jednym miejscu. AWS CodeStar pozwala na konfigurację toolchain w kilka minut, co z kolei przekłada się na szybsze rozpoczęcie publikacji kodu.

Dzięki usłudze łatwego zarządzania dostępem i dodawania właścicieli, współtwórców i przeglądających do poszczególnych projektów, AWS CodeStar gwarantuje bezpieczną współpracę całego zespołu. Każdy projekt AWS CodeStar jest dostarczany z pulpitem służącym do zarządzania projektami, w tym zintegrowaną funkcją śledzenia problemów którą obsługuje Atlassian JIRA Software. Pulpit nawigacyjny projektu AWS CodeStar umożliwia śledzenie postępów w całym procesie tworzenia oprogramowania.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.