AWS Cloud 9 - środowisko IDE w chmurze ,do pisania, uruchamiania i debugowania kodu

23 lipca 2021

AWS Cloud 9 to zintegrowane środowisko programistyczne oparte na chmurze,  które umożliwia pisanie, uruchamianie i debugowanie kodu za pomocą przeglądarki. Zawiera edytor kodu, debuger i terminal. AWS Cloud 9 jest wyposażony w niezbędne narzędzia do pracy z popularnymi językami programowania, m.in. JavaScript, Python, PHP i innych. Dzięki temu użytkownik nie musi instalować plików ani konfigurować narzędzi programistycznych żeby rozpocząć nowy projekt.

Ze względu na to, że AWS Cloud 9 opiera się na chmurze, umożliwia pracę w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. AWS Cloud 9 zapewnia również płynne środowisko służące do tworzenia aplikacji bezserwerowych, umożliwiając łatwe definiowanie zasobów, debugowanie i przełączenie miedzy lokalnym i zdalnym wykonywaniem aplikacji bezsrewerowych.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.