AWS Cloud 9 - środowisko IDE w chmurze ,do pisania, uruchamiania i debugowania kodu

23 lipca 2021

AWS Cloud 9 to zintegrowane środowisko programistyczne oparte na chmurze,  które umożliwia pisanie, uruchamianie i debugowanie kodu za pomocą przeglądarki. Zawiera edytor kodu, debuger i terminal. AWS Cloud 9 jest wyposażony w niezbędne narzędzia do pracy z popularnymi językami programowania, m.in. JavaScript, Python, PHP i innych. Dzięki temu użytkownik nie musi instalować plików ani konfigurować narzędzi programistycznych żeby rozpocząć nowy projekt.

Ze względu na to, że AWS Cloud 9 opiera się na chmurze, umożliwia pracę w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. AWS Cloud 9 zapewnia również płynne środowisko służące do tworzenia aplikacji bezserwerowych, umożliwiając łatwe definiowanie zasobów, debugowanie i przełączenie miedzy lokalnym i zdalnym wykonywaniem aplikacji bezsrewerowych.

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.