Usługi chmurowe

AWS Direct Connect – bezpieczne, prywatne połączenie z chmurą AWS

2 lipca 2021
AWS Direct Connect to rozwiązanie, które ułatwia ustanowienie prywatnego, dedykowanego i bezpiecznego połączenia lokalnej sieci z chmurą AWS.
czytaj więcej  

AWS Private Link – prywatna łączność w intrnecie

2 lipca 2021
AWS Private Link zapewnia prywatną łączność pomiędzy AWS Virtual Private Cloud, usługami AWS i sieciami lokalnymi, bez używania publicznego internetu. AWS Private Link ułatwia łączenie usług w ramach różnych kont w celu uproszczenia architektury sieci.
czytaj więcej  

AWS VPN- bezpieczny dostęp do chmury z dowolnego miejsca

2 lipca 2021
AWS VPN (Virtual Private Network) to wirtualny, szyfrowany tunel, umożliwiający bezpieczne połączenia między lokalnymi sieciami, zdalnymi biurami, urządzeniami klienckimi i globalną siecią AWS. AWS VPN składa się z dwóch usług: AWS Site-to-site VPN i AWS Client VPN.
czytaj więcej  

Amazon EventBridge – budowa aplikacji sterowanych zdarzeniami.

25 czerwca 2021
Amazon EventBridge to bezserwerowa usługa umożliwiająca programistom kierowanie zdarzeń między usługami AWS, zintegrowanymi aplikacjami typu „Software-as-a-Service” (SaaS), a także własnymi aplikacjami.
czytaj więcej  

Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS) – najlepszy sposób na uruchomienie Kubernetesa

25 czerwca 2021
Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS) służy do swobodnego uruchamiania i skalowania aplikacji Kubernetes w chmurze AWS lub lokalnie. Zapewnia wysoce dostępne i bezpieczne klastry, automatyzuje również najważniejsze zadania, takie jak instalowanie poprawek, udostępnianie czy aktualizacje.
czytaj więcej  

Amazon Aurora - relacyjna baza danych kompatybilna z MySQL i PostgreSQL stworzona dla chmury.

25 czerwca 2021
Amazon Aurora to relacyjna baza danych, kompatybilna z MySQL i PostgreSQL, dedykowana chmurze. Łączy wydajność i wysoką dostępność tradycyjnych baz danych z prostotą i opłacalnością baz danych open source.
czytaj więcej  

Amazon Pinpoint – wielokanałowa komunikacja marketingowa

18 czerwca 2021
Amazon Pinpoint to narzędzie służące do prowadzenie dwukierunkowej komunikacji marketingowej. Pozwala komunikować się z Klientami za pośrednictwem e-maili, smsów, wiadomości push lub głosowych. Amazon Pinpoint umożliwia też segmentację bazy odbiorców i personalizowanie wysyłanych wiadomości.
czytaj więcej  

Amazon Chime – internetowy komunikator biznesowy

18 czerwca 2021
Amazon Chime to komunikator internetowy umożliwiający zarówno połączenia głosowe jak i wideo, wewnątrz i spoza organizacji. Za pomocą pakietu Amazon Chime SKD możliwe jest osadzenie Amazon Chime bezpośrednio w aplikacji użytkownika. Dla deweloperów udostępniono również możliwość korzystania z i infrastruktury i usług obsługujących komunikator Amazon Chime.
czytaj więcej  

Amazon App Flow – zautomatyzowany i bezpieczny przepływ danych

18 czerwca 2021
Amazon AppFlow służy do bezpiecznego przesyłania danych pomiędzy aplikacjami typu SaaS (Software as a Service), takimi jak Salesforce, Zendesk, Slack czy ServiceNow a usługami AWS (Amazon S3, Amazon Redshift i wiele innych).
czytaj więcej  

AWS IoT Device Management – monitoring i zarządzanie IoT na dużą skalę

14 czerwca 2021
AWS IoT Device Management służy do bezpiecznego rejestrowania, organizowania, monitorowania i zdalnego zarządzania urządzeniami IoT na dużą skalę. Dzięki AWS IoT Device Management można w łatwy sposób rejestrować urządzenia indywidualnie lub zbiorczo oraz łatwo zarządzać ich uprawnieniami, dbając o bezpieczeństwo.
czytaj więcej  

AWS Shield - ochrona przed atakami DDoS

14 czerwca 2021
AWS Shiled to zarządzalna usługa, służąca do ochrony aplikacji działających w AWS, przed atakami DDoS. AWS Shiled zapewnia automatyczne wykrywanie i minimalizowanie efektów ataku, takich jak przestoje i opóźnienia aplikacji. AWS Shiled oferuje dwa poziomy ochrony – standardowy i zaawansowany.
czytaj więcej  

AWS WAF – ochrona przed atakami i botami

14 czerwca 2021
AWS WAF to zapora internetowa, wspomagająca ochronę aplikacji i interfejsów API przed typowymi exploitami i botami internetowymi, które mogą mieć wpływ na dostępność, bezpieczeństwo lub zużycie zasobów. AWS WAF umożliwia kontrolę nad sposobem w jaki ruch dociera do aplikacji, umożliwiając tym samym tworzenie reguł bezpieczeństwa, kotrolujących ruch botów i blokujących typowe wzorce ataków.
czytaj więcej  

AWS Glue – bezserwerowa integracja danych

4 czerwca 2021
AWS Glue to bezserwerowa usługa, służąca do przygotowania i integracji wszelkiego rodzaju danych, które wyjściowo, mogą służyć do prowadzenia analityki, uczenia maszynowego i tworzenia aplikacji. AWS Glue zawiera wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym udostępnia zintegrowane dane już po kilku minutach skonfigurowania usługi.
czytaj więcej  

AWS Data Pipline – przetwarzanie danych między usługami

4 czerwca 2021
AWS Data Pipeline to skalowalna usługa służąca do niezawodnego i efektywnego przetwarzania i przenoszenia danych pomiędzy usługami AWS i lokalnymi bazami danych. AWS Data Pipeline umożliwia regularny dostęp do gromadzonych danych oraz przesyłanie wyników do wybranych usług AWS (EC2, S3, Dynamo DB, itp.).
czytaj więcej  

Amazon Monitron – predykcyjny monitoring maszyn przemysłowych

4 czerwca 2021
Amazon Monitron to kompleksowy system monitoringu, wykorzystujący uczenie maszynowe (ML) do wykrywania niestandardowych zachowań maszyn przemysłowych. Dzięki wykorzystaniu Amazon Monitron, możliwe jest wdrożenie środków zapobiegających zbliżającej się awarii i skrócenie lub całkowite uniknięcie nieplanowanych przestojów.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.