O nas

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych. Nasze wsparcie znacząco skraca czas i zmniejsza koszty realizacji projektu. W czasie kilkunastu lat działalności zdobyliśmy zaufanie podmiotów z niemal wszystkich sektorów i gałęzi gospodarki. Pracujemy dla korporacji, banków, agencji reklamowych, startupów oraz instytucji publicznych. Jesteśmy również członkami tak prestiżowych organizacji, jak Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych ISSA oraz Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska.

 

co robimy

 

Sprawdź nas na Clutch.co

 

Jak pracujemy?

Realizujemy projekty dla klientów polskich i zagranicznych, a nasi specjaliści komunikują się w języku polskim, angielskim i francuskim. Pracujemy w oparciu o dobre praktyki ITIL (Information Technology Infrastructure Library), które są potwierdzeniem wysokiej kultury biznesowej naszej firmy i pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami, poparte specjalistycznymi certyfikatami. Wśród nich m.in. PRINCE2 (Projects in Controlled Environments).

Dzięki profesjonalizmowi i szybkości naszego działania, pomagamy zwiększyć bezpieczeństwo danych oraz zdolności operacyjne naszych klientów.

Pozycję Hostersi Sp. z o.o. w branży IT potwierdzają partnerstwa z największymi, globalnymi firmami: Amazon Web Services, Microsoft oraz CloudFlare.

Nasza misja

Nasza misja to przyspieszanie biznesu naszych Partnerów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania infrastruktury serwerowej, opieki administracyjnej, optymalizacji wydajności serwisów internetowych, doradztwa oraz bezpieczeństwa i outsourcingu IT.

Jako eksperci w swej dziedzinie, potrafimy w lekki i zrozumiały sposób przedstawić kwestie techniczne, którymi zajmujemy się na co dzień. W naszych działaniach stawiamy na jakość i zadowolenie klientów, a wprowadzane przez nas innowacyjne rozwiązania są kolejnymi etapami ku doskonałości.

Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, w trosce o powodzenie wspólnych przedsięwzięć.

Nasze wartości

Najwyższa jakość

Dążymy do tego, aby każde podejmowane przez nas działanie było odzwierciedleniem oczekiwań naszych klientów. Stale doskonalimy swoją wiedzę, jesteśmy otwarci na zmiany, starannie dobieramy naszych partnerów i elastycznie podejmujemy decyzje. Nasze rozwiązania budujemy wyłącznie w oparciu o zaawansowane technologie oraz sprzęt o najwyższym stopniu bezpieczeństwa.

Innowacyjność

Wspólnie z naszymi klientami odkrywamy ich potrzeby i wskazujemy najlepsze rozwiązania. Stawiamy sobie ambitne cele na miarę sukcesu naszych klientów. Tworzymy nie tylko innowacyjne technologicznie rozwiązania hostingowe zaspokajające aktualne potrzeby klientów, ale przede wszystkim wspieramy ich w tworzeniu długofalowych strategii rozwoju.

Wyjątkowy zespół

Wierzymy, że doskonałe rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej. Zatrudniamy ludzi wyjątkowych, otwartych na zmiany, wnoszących do zespołu to co w nich najlepsze. Naszą wizytówką jest unikalny zespół ekspertów, którzy zdobywali doświadczenie zarządzając jedynymi z największych serwisów internetowych w Polsce i na Świecie. Budujemy z naszymi klientami i we własnym gronie trwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Potrafimy patrzeć z perspektywy klienta oraz skutecznie się komunikować. Dzielimy się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem.

 

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.