Staże i praktyki

staże i praktyki w Hostersi

Staże i praktyki w Hostersach to najlepszy sposób, abyś poznał i zgłębił tajniki serwerów fizycznych i chmury, dowiedział się o różnych rodzajach instancji oraz poznał całą gamę innych narzędzi IT.

 

Hostersi od lat wspierają uczniów szkół ponadpodstawowymi z Rybnika w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy w obszarze IT.

Chcesz być jednym z nich? Zapraszamy!

Praktyki odbywają się u nas dwa razy do roku – w półroczu jesiennym oraz wiosennym.

A jeśli wyróżnisz się podczas praktyki i zechcesz poświęcić część wakacji na naukę, zaprosimy Cię na „Staż wakacyjny”, podczas którego będziesz miał możliwość zdobyć swój pierwszy poważny certyfikat. Co to takiego? To AWS Cloud Practitioner.

Brzmi dobrze? A to jeszcze nie koniec!

Jeśli wykażesz się wyjątkowymi talentami, zaangażowaniem i pracowitością, jak tylko ukończysz szkołę, zaprosimy Cię do naszego wyjątkowego Zespołu.

Jak zostać naszym praktykantem?

 

Pierwszy krok to wysłanie swojego zgłoszenia:

APLIKUJ →   

Informujemy, że w półroczu wiosennym, roku szkolnego 2023/2024, praktyki zawodowe dla uczniów szkół średnich odbędą się w terminie 6-31 maja.

Adrian Czok, który w Hostersach kieruje Działem Zasobów Ludzkich, poinformuje Cię mailowo o dalszych krokach. W przypadku dodatkowych pytań, zadzwoń na numer: 573 787 185, Adrian odpowie na wszystkie Twoje pytania i wyjaśni ewentualne wątpliwości.

Zapraszamy do Hostersów!

 

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.