Amazon WorkMail – usługa poczty elektronicznej

6 sierpnia 2021

Amazon WorkMail to zarządzalna, biznesowa usługa poczty email i kalendarza, pozwalająca na współprace z dowolnymi istniejącymi aplikacjami klientów poczty email na komputery stacjonarne i urządzania mobilne. Amazon WorkMail pozwala użytkownikowi na bezproblemowe korzystanie z poczty email, kontaktów i kalendarzy za pomocą wybranego klienta poczty elektronicznej w tym Microsoft Outlook, natywnych aplikacji pocztowych IOS i Andorid oraz każdej, dowolnej aplikacji obsługującej protokół IMAP lub bezpośrednio przez przeglądarkę internetową.

Amazon WorkMail pozwala na konfigurację z  Microsoft Exchange Server, dzięki czemu możliwe jest zarządzanie użytkownikami, grupami i zasobami za pomocą Amazon WorkMail SDK. Amazon WorkMail oferuje użytkownikom 30 dniowy, darmowy okres próbny dla maksymalnie 25 użytkowników.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.