Usługi chmurowe

Amazon Elastic Transcoder - konwersja multimediów w chmurze

20 maja 2022
Amazon Elastic Transcoder to usługa transkodowania multimediów w chmurze.
czytaj więcej  

Amazon Nimble Studio – projektowanie graficzne w chmurze

20 maja 2022
Amazon Nimble Studio umożliwia agencjom kreatywnym realizowanie projektów graficznych, animacji i treści interaktywnych całkowicie w chmurze.
czytaj więcej  

AWS Serverless Application Repository - wykrywaj, wdrażaj i publikuj aplikacje bez serwerowe

13 maja 2022
AWS Serverless Application Repository to zarządzane repozytorium aplikacji bez serwerowych, które umożliwia użytkownikom przechowywanie i udostępnianie aplikacji oraz łatwe łączenie i wdrażanie architektury bez serwerowej.
czytaj więcej  

Amazon Kendra - wysoce dokładna, inteligentna usługa wyszukiwania oparta na uczeniu maszynowym

13 maja 2022
Amazon Kendra to inteligentna wyszukiwarka, której działanie opiera się na uczeniu maszynowym (ML). Amazon Kendra pozwala na przeszukiwanie korporacyjnych witryn internetowych i aplikacji
czytaj więcej  

AWS Fault Injection Simulator - testy wydajnościowe AWS

6 maja 2022
AWS Fault Injection Simulator to w pełni zarządzana usługa do przeprowadzania testów i wykrywania błędów w AWS. Usługa pomaga poprawić wydajność i odporność testowanej aplikacji.
czytaj więcej  

AWS CodePipeline – szybkie i niezawodne aktualizacje

6 maja 2022
AWS CodePipeline to w pełni zarządzana usługa ciągłego wdrażania, która wspiera automatyzację potoków wdrożeń w celu uzyskania szybkich i niezawodnych aktualizacji aplikacji i infrastruktury.
czytaj więcej  

AWS CodeDeploy - zautomatyzuj wdrażanie kodu, aby utrzymać nieprzerwaną dostępność aplikacji

29 kwietnia 2022
AWS CodeDeploy to w pełni zarządzana usługa wdrażania, która automatyzuje wdrażanie oprogramowania w różnych usługach obliczeniowych, takich jak Amazon EC2, AWS Fargate, AWS Lambda i serwerach lokalnych.
czytaj więcej  

AWS Digital Training – bezpłatne kursy AWS

29 kwietnia 2022
AWS Digital Training oferuje bezpłatne kursy na żądanie, opracowane przez ekspertów z AWS. Dzięki nowemu centrum edukacyjnemu AWS Skill Builder, możliwe jest przeglądanie planów nauki i ponad 500 kursów online
czytaj więcej  

AWS Batch – przetwarzanie wsadowe w AWS

22 kwietnia 2022
AWS Batch umożliwia programistom, naukowcom i inżynierom łatwe i wydajne uruchamianie setek tysięcy zadań przetwarzania wsadowego w AWS.
czytaj więcej  

Amazon Managed Blockchain – łatwe tworzenie i zarządzanie siecią blockchain

22 kwietnia 2022
Amazon Managed Blockchain to w pełni zarządzalna usługa, która pozwala dołączyć do sieci publicznych lub skonfigurować i zarządzać skalowalnymi sieciami prywatnymi za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
czytaj więcej  

Amazon Timestream – baza danych dla IoT

15 kwietnia 2022
Amazon Timestream to szybka i bezserwerowa usługa bazy danych dla IoT i aplikacji operacyjnych, która ułatwia przechowywanie i analizowanie bilionów zdarzeń dziennie nawet do 1000 razy szybciej i przy zaledwie 1/10 kosztu relacyjnych baz danych.
czytaj więcej  

Amazon Macie – ochrona wrażliwych danych na dużą skalę

15 kwietnia 2022
Amazon Macie to w pełni zarządzana usługa, wykorzystująca uczenie maszynowe i dopasowywanie wzorców do wykrywania zagrożeń i ochrony poufnych danych w AWS. Wraz z rozwojem organizacji zwiększa się ilość danych wrażliwych, których ochrona i identyfikacja na dużą skalę, staje się złożona, kosztowna i czasochłonna.
czytaj więcej  

Amazon Keyspaces (for Apache Cassandra) - skalowalna, wysoce dostępna i zarządzana usługa bazy danych zgodna z Apache Cassandra

8 kwietnia 2022
Amazon Keyspaces (dla Apache Cassandra) pozwala uruchamiać obciążenia Apache Cassandra w AWS. Nie wymaga udostępniania, aktualizowania ani zarządzania serwerami w celu instalowania i obsługi oprogramowania.
czytaj więcej  

Amazon Managed Workflows for Apache Airflow (MWAA) - wysoce dostępna, bezpieczna i zarządzana orkiestracja przepływu pracy dla Apache Airflow

8 kwietnia 2022
Amazon Managed Workflows for Apache Airflow (MWAA) to zarządzana usługa dla Apache Airflow, która ułatwia konfigurację i obsługę potoków danych typu end to end w chmurze na dużą skalę. Apache Airflow to narzędzie open source służące do programowego tworzenia, planowania i monitorowania sekwencji procesów i zadań zwanych „przepływami pracy”.
czytaj więcej  

AWS IoT 1-Click – wyzwalanie AWS Lambda dla prostych urządzeń IoT

1 kwietnia 2022
AWS IoT 1-Click to usługa umożliwiająca prostym urządzeniom IoT wyzwalanie funkcji AWS Lambda, które mogą wykonywać określone akcje. Urządzenia obsługiwane przez AWS IoT 1-clickułatwiają wykonywanie działań takich jak powiadamianie pomocy technicznej, śledzenie zasobów i uzupełnianie zasobów towarów lub usług.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Firmę Hostersi rekomendujemy jako rzetelnego i wysoce profesjonalnego partnera. Dzięki zaangażowaniu Hostersi Sp. z o.o., wydajność platformy AleRabat.com wzrosła aż 8-krotnie!

Rafal Kopyto
CEO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.