Usługi chmurowe

AWS CodePipeline – szybkie i niezawodne aktualizacje

6 maja 2022
AWS CodePipeline to w pełni zarządzana usługa ciągłego wdrażania, która wspiera automatyzację potoków wdrożeń w celu uzyskania szybkich i niezawodnych aktualizacji aplikacji i infrastruktury.
czytaj więcej  

AWS CodeDeploy - zautomatyzuj wdrażanie kodu, aby utrzymać nieprzerwaną dostępność aplikacji

29 kwietnia 2022
AWS CodeDeploy to w pełni zarządzana usługa wdrażania, która automatyzuje wdrażanie oprogramowania w różnych usługach obliczeniowych, takich jak Amazon EC2, AWS Fargate, AWS Lambda i serwerach lokalnych.
czytaj więcej  

AWS Digital Training – bezpłatne kursy AWS

29 kwietnia 2022
AWS Digital Training oferuje bezpłatne kursy na żądanie, opracowane przez ekspertów z AWS. Dzięki nowemu centrum edukacyjnemu AWS Skill Builder, możliwe jest przeglądanie planów nauki i ponad 500 kursów online
czytaj więcej  

AWS Batch – przetwarzanie wsadowe w AWS

22 kwietnia 2022
AWS Batch umożliwia programistom, naukowcom i inżynierom łatwe i wydajne uruchamianie setek tysięcy zadań przetwarzania wsadowego w AWS.
czytaj więcej  

Amazon Managed Blockchain – łatwe tworzenie i zarządzanie siecią blockchain

22 kwietnia 2022
Amazon Managed Blockchain to w pełni zarządzalna usługa, która pozwala dołączyć do sieci publicznych lub skonfigurować i zarządzać skalowalnymi sieciami prywatnymi za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
czytaj więcej  

Amazon Timestream – baza danych dla IoT

15 kwietnia 2022
Amazon Timestream to szybka i bezserwerowa usługa bazy danych dla IoT i aplikacji operacyjnych, która ułatwia przechowywanie i analizowanie bilionów zdarzeń dziennie nawet do 1000 razy szybciej i przy zaledwie 1/10 kosztu relacyjnych baz danych.
czytaj więcej  

Amazon Macie – ochrona wrażliwych danych na dużą skalę

15 kwietnia 2022
Amazon Macie to w pełni zarządzana usługa, wykorzystująca uczenie maszynowe i dopasowywanie wzorców do wykrywania zagrożeń i ochrony poufnych danych w AWS. Wraz z rozwojem organizacji zwiększa się ilość danych wrażliwych, których ochrona i identyfikacja na dużą skalę, staje się złożona, kosztowna i czasochłonna.
czytaj więcej  

Amazon Keyspaces (for Apache Cassandra) - skalowalna, wysoce dostępna i zarządzana usługa bazy danych zgodna z Apache Cassandra

8 kwietnia 2022
Amazon Keyspaces (dla Apache Cassandra) pozwala uruchamiać obciążenia Apache Cassandra w AWS. Nie wymaga udostępniania, aktualizowania ani zarządzania serwerami w celu instalowania i obsługi oprogramowania.
czytaj więcej  

Amazon Managed Workflows for Apache Airflow (MWAA) - wysoce dostępna, bezpieczna i zarządzana orkiestracja przepływu pracy dla Apache Airflow

8 kwietnia 2022
Amazon Managed Workflows for Apache Airflow (MWAA) to zarządzana usługa dla Apache Airflow, która ułatwia konfigurację i obsługę potoków danych typu end to end w chmurze na dużą skalę. Apache Airflow to narzędzie open source służące do programowego tworzenia, planowania i monitorowania sekwencji procesów i zadań zwanych „przepływami pracy”.
czytaj więcej  

AWS IoT 1-Click – wyzwalanie AWS Lambda dla prostych urządzeń IoT

1 kwietnia 2022
AWS IoT 1-Click to usługa umożliwiająca prostym urządzeniom IoT wyzwalanie funkcji AWS Lambda, które mogą wykonywać określone akcje. Urządzenia obsługiwane przez AWS IoT 1-clickułatwiają wykonywanie działań takich jak powiadamianie pomocy technicznej, śledzenie zasobów i uzupełnianie zasobów towarów lub usług.
czytaj więcej  

AWs Savings Plan – elastyczny cennik usług w AWS

1 kwietnia 2022
AWS Savings Plan to elastyczny model cenowy oferujący niższe ceny w porównaniu z tcennikowymi, w zamian za zobowiązanie do użytkowania (mierzone w USD/godz.) przez okres jednego lub trzech lat. AWS oferuje trzy rodzaje planów oszczędnościowych – Compute, EC2 oraz Amazon SageMAker. Plany Compute dotyczą w Amazon EC2, AWS Lambda i AWs Fargate.
czytaj więcej  

AWS App2Container - wiersz poleceń do modernizacji aplikacji .NET i Java

25 marca 2022
AWS App2Container (A2C) to wiersz poleceń służący do modernizacji aplikacji .NET i Java w aplikacjach opartych na platformie Kubernetes.
czytaj więcej  

AWS COPILOT - interfejs wiersza poleceń

25 marca 2022
AWS Copilot to interfejs wiersza poleceń (CLI), który umożliwia użytkownikom szybkie uruchamianie i łatwe zarządzanie aplikacjami kontenerowymi w AWS. AWS Copilot zapewnia prosty, deklaratywny zestaw poleceń, w tym przykłady i wbudowane środowiska przewodników, wspierających szybkie wdrożenie.
czytaj więcej  

Red Hat OpenShift Service w ramach AWS - zintegrowane środowisko dla OpenShift

25 marca 2022
Usługa Red Hat Open Shift w ramach AWS (ROSA) zapewnia zintegrowane środowisko przeznaczone do korzystania z OpenShift. Red Hat OpenShift, umożliwia przyspieszenie procesu tworzenia aplikacji, korzystając ze znanych interfejsów API i narzędzi do wdrożeń AWS.
czytaj więcej  

AWS Elemental MediaLive - przetwarzanie wideo na żywo

25 marca 2022
AWS Elemental MediaLive to usługa klasy emisyjnej, służąca do przetwarzania wideo na żywo. Pozwala tworzyć wysokiej jakości strumienie wideo, które dostarczane są do różnego rodzaju urządzeń, takich jak telewizory, tablety, smartfony czy dekodery, podłączone do Internetu.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.