Usługi chmurowe

AWS Firewall Manager – Centralne zarządzanie regułami firewall’a

3 czerwca 2022
AWS Firewall Manager to usługa służąca do zarządzania bezpieczeństwem, która pozwala centralnie konfigurować i zarządzać regułami Firewalla w ramach kont i aplikacji w organizacjach AWS.
czytaj więcej  

AWS Backup – centralne zarządzanie kopiami zapasowymi w AWS

3 czerwca 2022
AWS Backup służy do centralizacji i automatyzacji ochrony danych w ramach usług AWS i infrastruktur hybrydowych. AWS Backup oferuje ekonomiczną i w pełni zarządzaną usługę, opartą na zasadach które znacząco upraszczają ochronę danych na dużą skalę.
czytaj więcej  

AWS Config – audyt i ocena konfiguracji

27 maja 2022
AWS Config to usługa umożliwiająca audyt i ocenę konfiguracji zasobów AWS. AWS Config nieustannie monitoruje i rejestruje konfiguracje zasobów pomagając automatyzować ocenę zarejestrowanych konfiguracji względem żądanych.
czytaj więcej  

AWS Auto Scaling – automatyczne skalowanie zasobów

27 maja 2022
AWS Auto Scaling monitoruje i automatycznie skaluje zasoby użytkownika, w celu utrzymania stałej, przewidywalnej wydajności infrastruktury, zachowując przy tym najniższe możliwe koszty.
czytaj więcej  

Amazon Elastic Transcoder - konwersja multimediów w chmurze

20 maja 2022
Amazon Elastic Transcoder to usługa transkodowania multimediów w chmurze.
czytaj więcej  

Amazon Nimble Studio – projektowanie graficzne w chmurze

20 maja 2022
Amazon Nimble Studio umożliwia agencjom kreatywnym realizowanie projektów graficznych, animacji i treści interaktywnych całkowicie w chmurze.
czytaj więcej  

AWS Serverless Application Repository - wykrywaj, wdrażaj i publikuj aplikacje bez serwerowe

13 maja 2022
AWS Serverless Application Repository to zarządzane repozytorium aplikacji bez serwerowych, które umożliwia użytkownikom przechowywanie i udostępnianie aplikacji oraz łatwe łączenie i wdrażanie architektury bez serwerowej.
czytaj więcej  

Amazon Kendra - wysoce dokładna, inteligentna usługa wyszukiwania oparta na uczeniu maszynowym

13 maja 2022
Amazon Kendra to inteligentna wyszukiwarka, której działanie opiera się na uczeniu maszynowym (ML). Amazon Kendra pozwala na przeszukiwanie korporacyjnych witryn internetowych i aplikacji
czytaj więcej  

AWS Fault Injection Simulator - testy wydajnościowe AWS

6 maja 2022
AWS Fault Injection Simulator to w pełni zarządzana usługa do przeprowadzania testów i wykrywania błędów w AWS. Usługa pomaga poprawić wydajność i odporność testowanej aplikacji.
czytaj więcej  

AWS CodePipeline – szybkie i niezawodne aktualizacje

6 maja 2022
AWS CodePipeline to w pełni zarządzana usługa ciągłego wdrażania, która wspiera automatyzację potoków wdrożeń w celu uzyskania szybkich i niezawodnych aktualizacji aplikacji i infrastruktury.
czytaj więcej  

AWS CodeDeploy - zautomatyzuj wdrażanie kodu, aby utrzymać nieprzerwaną dostępność aplikacji

29 kwietnia 2022
AWS CodeDeploy to w pełni zarządzana usługa wdrażania, która automatyzuje wdrażanie oprogramowania w różnych usługach obliczeniowych, takich jak Amazon EC2, AWS Fargate, AWS Lambda i serwerach lokalnych.
czytaj więcej  

AWS Digital Training – bezpłatne kursy AWS

29 kwietnia 2022
AWS Digital Training oferuje bezpłatne kursy na żądanie, opracowane przez ekspertów z AWS. Dzięki nowemu centrum edukacyjnemu AWS Skill Builder, możliwe jest przeglądanie planów nauki i ponad 500 kursów online
czytaj więcej  

AWS Batch – przetwarzanie wsadowe w AWS

22 kwietnia 2022
AWS Batch umożliwia programistom, naukowcom i inżynierom łatwe i wydajne uruchamianie setek tysięcy zadań przetwarzania wsadowego w AWS.
czytaj więcej  

Amazon Managed Blockchain – łatwe tworzenie i zarządzanie siecią blockchain

22 kwietnia 2022
Amazon Managed Blockchain to w pełni zarządzalna usługa, która pozwala dołączyć do sieci publicznych lub skonfigurować i zarządzać skalowalnymi sieciami prywatnymi za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
czytaj więcej  

Amazon Timestream – baza danych dla IoT

15 kwietnia 2022
Amazon Timestream to szybka i bezserwerowa usługa bazy danych dla IoT i aplikacji operacyjnych, która ułatwia przechowywanie i analizowanie bilionów zdarzeń dziennie nawet do 1000 razy szybciej i przy zaledwie 1/10 kosztu relacyjnych baz danych.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.