AWS Private Link – prywatna łączność w intrnecie

2 lipca 2021

AWS Private Link zapewnia prywatną łączność pomiędzy AWS Virtual Private Cloud, usługami AWS i sieciami lokalnymi, bez używania publicznego internetu. AWS Private Link ułatwia łączenie usług w ramach różnych kont w celu uproszczenia architektury sieci.

Punkty końcowe interfejsu VPC, obsługiwane przez AWS Private Link, łączą użytkownika z usługami hostowanymi przez partnerów AWS i rozwiązaniami wspieranymi, dostępnymi w AWS Marketpalce.

AWS PrivateLink zapewnia prywatną łączność między VPC, usługami AWS i sieciami lokalnymi, bez narażania ruchu na publiczny Internet. AWS PrivateLink ułatwia łączenie usług na różnych kontach i VPC, aby znacznie uprościć architekturę sieci.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.