AWS Private Link – prywatna łączność w intrnecie

2 lipca 2021

AWS Private Link zapewnia prywatną łączność pomiędzy AWS Virtual Private Cloud, usługami AWS i sieciami lokalnymi, bez używania publicznego internetu. AWS Private Link ułatwia łączenie usług w ramach różnych kont w celu uproszczenia architektury sieci.

Punkty końcowe interfejsu VPC, obsługiwane przez AWS Private Link, łączą użytkownika z usługami hostowanymi przez partnerów AWS i rozwiązaniami wspieranymi, dostępnymi w AWS Marketpalce.

AWS PrivateLink zapewnia prywatną łączność między VPC, usługami AWS i sieciami lokalnymi, bez narażania ruchu na publiczny Internet. AWS PrivateLink ułatwia łączenie usług na różnych kontach i VPC, aby znacznie uprościć architekturę sieci.

Case Studies
Referencje

Dzięki wsparciu specjalistów Hostersi Sp. z o.o. i ścisłej współpracy z naszym zespołem developerskim, kampania sprzedażowa biletów na koncert Justina Biebera odniosła stuprocentowy sukces. Chmura obliczeniowa Amazon Web Services po raz kolejny zdała swój egzamin.

Marek Kurzawa
Manager produkcji w Prestige MJM
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.