AWS Private Link – prywatna łączność w intrnecie

2 lipca 2021

AWS Private Link zapewnia prywatną łączność pomiędzy AWS Virtual Private Cloud, usługami AWS i sieciami lokalnymi, bez używania publicznego internetu. AWS Private Link ułatwia łączenie usług w ramach różnych kont w celu uproszczenia architektury sieci.

Punkty końcowe interfejsu VPC, obsługiwane przez AWS Private Link, łączą użytkownika z usługami hostowanymi przez partnerów AWS i rozwiązaniami wspieranymi, dostępnymi w AWS Marketpalce.

AWS PrivateLink zapewnia prywatną łączność między VPC, usługami AWS i sieciami lokalnymi, bez narażania ruchu na publiczny Internet. AWS PrivateLink ułatwia łączenie usług na różnych kontach i VPC, aby znacznie uprościć architekturę sieci.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.