Amazon Pinpoint – wielokanałowa komunikacja marketingowa

18 czerwca 2021

Amazon Pinpoint to narzędzie służące do prowadzenie dwukierunkowej komunikacji marketingowej. Pozwala komunikować się z Klientami za pośrednictwem e-maili, smsów, wiadomości push lub głosowych.

Amazon Pinpoint umożliwia też segmentację bazy odbiorców i personalizowanie wysyłanych wiadomości. Po zakończeniu kampanii dostępne są wszystkie, niezbędne dane, służące analizie skuteczności działań marketingowych prowadzonych za pośrednictwem Amazon PinPoint. Ponadto  Amazon Pinpoint jest narzędziem skalowalnym, którego uruchomienie zajmuje kilka minut i nie wymaga znajomości zagadnień technicznych. Możliwe jest również skonfigurowanie Amazon Pinpoint z aplikacja internetową użytkownika, w celu prowadzenia kampanii i analityki, bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.