Amazon Chime – internetowy komunikator biznesowy

18 czerwca 2021

Amazon Chime to komunikator internetowy umożliwiający zarówno połączenia głosowe jak i wideo, wewnątrz i spoza organizacji. Za pomocą pakietu Amazon Chime SKD możliwe jest osadzenie Amazon Chime bezpośrednio w aplikacji użytkownika. Dla deweloperów udostępniono również możliwość korzystania z i infrastruktury i usług obsługujących komunikator Amazon Chime.

Ponadto, dla łatwej i efektywnej migracji obciążeń telefonicznych do AWS, stworzono Amazon Chime Voice Connector, który może zostać wykorzystany do trunkingu SIP z lokalnych, lub opartych na chmurze systemów telefonicznych. Amazon Chime Voice Connector, obsługuje połączenia przychodzące i wychodzące. Może być również wykorzystany do tworzenia połączeń PSTN we własnych aplikacjach za pomocą pakietu Amazon Chime SDK lub strumieniowego przesyłania dźwięku do analizy połączeń telefonicznych i uczenia maszynowego.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.