Amazon Monitron – predykcyjny monitoring maszyn przemysłowych

4 czerwca 2021

Amazon Monitron to kompleksowy system monitoringu, wykorzystujący uczenie maszynowe (ML) do wykrywania niestandardowych zachowań maszyn przemysłowych. Dzięki wykorzystaniu Amazon Monitron, możliwe jest wdrożenie środków zapobiegających zbliżającej się awarii i skrócenie lub całkowite uniknięcie nieplanowanych przestojów.

System Amazon Monitron zawiera czujniki przechwytujące dane o wibracjach i temperaturze kontrolowanego sprzętu, bramy do bezpiecznego transferowania danych oraz usługę, która za pomocą uczenia maszynowego prowadzi szczegółową analizą zebranych danych pod kątem nietypowych zdarzeń w pracy maszyn. Amazon Monitron oferuje również aplikacje mobilną, służącą do konfigurowania urządzeń, odczytywania raportów i odbierania ostrzeżeń o możliwych problemach.

Konfiguracja systemu Amazon Monitron zajmuje kilka minut i nie wymaga od użytkownika żadnych prac programistycznych ani doświadczenia w Machine Learning.

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.