AWS IoT Device Management – monitoring i zarządzanie IoT na dużą skalę

14 czerwca 2021

AWS IoT Device Management służy do bezpiecznego rejestrowania, organizowania, monitorowania i zdalnego zarządzania urządzeniami IoT na dużą skalę. Dzięki AWS IoT Device Management można w łatwy sposób rejestrować urządzenia indywidualnie lub zbiorczo oraz łatwo zarządzać ich uprawnieniami, dbając o bezpieczeństwo.

AWS IoT Device Management umożliwia też organizowanie urządzeń, monitoring oraz rozwiązywanie problemów z ich funkcjami. Ponadto możliwa jest też weryfikacja stanu dowolnego urządzenia i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania układowego (OTA) – wszystko to, za pomocą w pełni zarządzalnej aplikacji internetowej. AWS IoT można wykorzystywać do zarządzania urządzeniami wszelkiego typu, bez względu na system operacyjny. AWS IoT Device Management pozwala na skalowanie floty oraz optymalizację kosztów i nakładu pracy, poniesionego na zarządzanie dużymi i zróżnicowanymi wdrożeniami IoT.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.