AWS IoT Device Management – monitoring i zarządzanie IoT na dużą skalę

14 czerwca 2021

AWS IoT Device Management służy do bezpiecznego rejestrowania, organizowania, monitorowania i zdalnego zarządzania urządzeniami IoT na dużą skalę. Dzięki AWS IoT Device Management można w łatwy sposób rejestrować urządzenia indywidualnie lub zbiorczo oraz łatwo zarządzać ich uprawnieniami, dbając o bezpieczeństwo.

AWS IoT Device Management umożliwia też organizowanie urządzeń, monitoring oraz rozwiązywanie problemów z ich funkcjami. Ponadto możliwa jest też weryfikacja stanu dowolnego urządzenia i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania układowego (OTA) – wszystko to, za pomocą w pełni zarządzalnej aplikacji internetowej. AWS IoT można wykorzystywać do zarządzania urządzeniami wszelkiego typu, bez względu na system operacyjny. AWS IoT Device Management pozwala na skalowanie floty oraz optymalizację kosztów i nakładu pracy, poniesionego na zarządzanie dużymi i zróżnicowanymi wdrożeniami IoT.

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.