Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS) – najlepszy sposób na uruchomienie Kubernetesa

25 czerwca 2021

Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS) służy do swobodnego uruchamiania i skalowania aplikacji Kubernetes w chmurze AWS lub lokalnie. Zapewnia wysoce dostępne i bezpieczne klastry, automatyzuje również najważniejsze zadania, takie jak instalowanie poprawek, udostępnianie czy aktualizacje.

Warto dodać, że do obsługi swoich najbardziej krytycznych i wrażliwych aplikacji Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS) wykorzystują takie firmy jak Intel, Snap, Intuit, GoDaddy czy Autodesk.

Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS) posiada certyfikat zgodności z Kubernetesem, co gwarantuje przewidywalne środowisko, ponadto migracja dowolnej, standardowej aplikacji Kubernetesowej do Amazon EKS nie wymaga refaktoryzacji kodu.

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.