Amazon App Flow – zautomatyzowany i bezpieczny przepływ danych

18 czerwca 2021

Amazon AppFlow służy do bezpiecznego przesyłania danych pomiędzy aplikacjami typu SaaS (Software as a Service), takimi jak Salesforce, Zendesk, Slack czy ServiceNow a usługami AWS (Amazon S3, Amazon Redshift i wiele innych).

Integracja aplikacji wymaga zaledwie kilku kliknięć, a po jej wykonaniu, możliwe jest uruchamianie przepływu danych w skali całego przedsiębiorstwa z wybraną przez użytkownika częstotliwością (zgodnie z harmonogramem lub w odpowiedzi na określone wydarzenie lub żądanie). Możliwe jest też konfigurowanie funkcji przekształcających dane, filtrowanie i weryfikację poprawności. Amazon App Flow automatycznie szyfruje przesyłane dane i pozwala na ograniczenie przepływu danych przez publiczny internet dla aplikacji SaaS, zintegrowanych z AWS PrivateLink, zmniejszając narażenie na zagrożenia bezpieczeństwa.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.