AWS VPN- bezpieczny dostęp do chmury z dowolnego miejsca

2 lipca 2021

AWS VPN (Virtual Private Network) to wirtualny, szyfrowany tunel, umożliwiający bezpieczne połączenia między lokalnymi sieciami, zdalnymi biurami, urządzeniami klienckimi i globalną siecią AWS. AWS VPN składa się z dwóch usług: AWS Site-to-site VPN i AWS Client VPN. Każda z tych usług zapewnia wysoce dostępne, zarządzane i elastyczne rozwiązanie VPN w chmurze w celu ochrony ruchu sieciowego.

AWS Site-to-site VPN tworzy zaszyfrowane tunele między siecią użytkownika a wirtualnymi chmurami prywatnymi Amazon lub bramami tranzytowymi AWS. W celu zarządzania dostępem zdalnym AWS Client VPN łączy użytkowników Z AWS  lub zasobami lokalnymi za pomocą klienta oprogramowania VPN.

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.