AWS Fault Injection Simulator - testy wydajnościowe AWS

6 maja 2022

AWS Fault Injection Simulator to w pełni zarządzana usługa do przeprowadzania testów i wykrywania błędów w AWS. Usługa pomaga poprawić wydajność i odporność testowanej aplikacji.

Testy polegają na obciążaniu aplikacji w środowiskach testowych lub produkcyjnych poprzez tworzenie zdarzeń zakłócających ich pracę, takich jak nagły wzrost wykorzystania procesora lub pamięci. Zaobserwowane zdarzenia poddawane są analizie, a na jej podstawie wdrażane są ulepszenia. Testy pomagają tworzyć rzeczywiste warunki, potrzebne do wykrycia błędów oraz monitorowania tzw. wąskich gardeł wydajności, trudnych do wychwycenia w systemach rozproszonych.

AWS Fault Injection Simulator upraszcza proces konfigurowania i przeprowadzania kontrolowanych testów w różnych usługach AWS, dzięki czemu możliwe jest eliminowanie błędów aplikacji na wielu płaszczyznach. AWS Fault Injection Simulator pozwala na szybkie konfigurowanie testów  lub wykorzystanie gotowych szablonów generujących pożądane zakłócenia.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.