AWS Fault Injection Simulator - testy wydajnościowe AWS

6 maja 2022

AWS Fault Injection Simulator to w pełni zarządzana usługa do przeprowadzania testów i wykrywania błędów w AWS. Usługa pomaga poprawić wydajność i odporność testowanej aplikacji.

Testy polegają na obciążaniu aplikacji w środowiskach testowych lub produkcyjnych poprzez tworzenie zdarzeń zakłócających ich pracę, takich jak nagły wzrost wykorzystania procesora lub pamięci. Zaobserwowane zdarzenia poddawane są analizie, a na jej podstawie wdrażane są ulepszenia. Testy pomagają tworzyć rzeczywiste warunki, potrzebne do wykrycia błędów oraz monitorowania tzw. wąskich gardeł wydajności, trudnych do wychwycenia w systemach rozproszonych.

AWS Fault Injection Simulator upraszcza proces konfigurowania i przeprowadzania kontrolowanych testów w różnych usługach AWS, dzięki czemu możliwe jest eliminowanie błędów aplikacji na wielu płaszczyznach. AWS Fault Injection Simulator pozwala na szybkie konfigurowanie testów  lub wykorzystanie gotowych szablonów generujących pożądane zakłócenia.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.