AWS Serverless Application Repository - wykrywaj, wdrażaj i publikuj aplikacje bez serwerowe

13 maja 2022

AWS Serverless Application Repository to zarządzane repozytorium aplikacji bez serwerowych, które umożliwia użytkownikom przechowywanie i udostępnianie aplikacji oraz łatwe łączenie i wdrażanie architektury bez serwerowej.

Dzięki zastosowaniu AWS Serverless Application Repository, nie jest konieczne klonowanie, kompilowanie  ani publikowanie kodu źródłowego w AWS przed jego wdrożeniem. Możliwe jest natomiast wykorzystanie gotowych aplikacji z AWS Serverless Application Repository. Integracja z AWS Identity and Access Management (IAM) zapewnia kontrolę na poziomie zasobów każdej aplikacji, umożliwiając publiczne udostępnianie aplikacji wszystkim lub prywatne udostępnianie wyłącznie dla wybranych kont AWS.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.