AWS Serverless Application Repository - wykrywaj, wdrażaj i publikuj aplikacje bez serwerowe

13 maja 2022

AWS Serverless Application Repository to zarządzane repozytorium aplikacji bez serwerowych, które umożliwia użytkownikom przechowywanie i udostępnianie aplikacji oraz łatwe łączenie i wdrażanie architektury bez serwerowej.

Dzięki zastosowaniu AWS Serverless Application Repository, nie jest konieczne klonowanie, kompilowanie  ani publikowanie kodu źródłowego w AWS przed jego wdrożeniem. Możliwe jest natomiast wykorzystanie gotowych aplikacji z AWS Serverless Application Repository. Integracja z AWS Identity and Access Management (IAM) zapewnia kontrolę na poziomie zasobów każdej aplikacji, umożliwiając publiczne udostępnianie aplikacji wszystkim lub prywatne udostępnianie wyłącznie dla wybranych kont AWS.

Case Studies
Referencje

Firmę Hostersi rekomendujemy jako rzetelnego i wysoce profesjonalnego partnera. Dzięki zaangażowaniu Hostersi Sp. z o.o., wydajność platformy AleRabat.com wzrosła aż 8-krotnie!

Rafal Kopyto
CEO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.