Amazon Timestream – baza danych dla IoT

15 kwietnia 2022

Amazon Timestream to szybka i bezserwerowa usługa bazy danych dla IoT i aplikacji operacyjnych, która ułatwia przechowywanie i analizowanie bilionów zdarzeń dziennie nawet do 1000 razy szybciej i przy zaledwie 1/10 kosztu relacyjnych baz danych.

Amazon Timestream oszczędza czas i koszty zarządzania cyklem życia danych szeregów czasowych, przechowując najnowsze dane w pamięci i przenosząc dane historyczne do zoptymalizowanej pod względem kosztów warstwy pamięci w oparciu o zasady zdefiniowane przez użytkownika. Specjalnie skonstruowany silnik zapytań Amazon Timestream umożliwia łączony dostęp i analizę danych bieżących i historycznych, bez konieczności określania w zapytaniu, w której warstwie pamięci znajdują się poszukiwane dane. Dodatkowo Amazon Timestream posiada funkcje analityczne  wspierające identyfikacji trendów i wzorców w danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.