AWS CodeDeploy - zautomatyzuj wdrażanie kodu, aby utrzymać nieprzerwaną dostępność aplikacji

29 kwietnia 2022

AWS CodeDeploy to w pełni zarządzana usługa wdrażania, która automatyzuje wdrażanie oprogramowania w różnych usługach obliczeniowych, takich jak Amazon EC2, AWS Fargate, AWS Lambda i serwerach lokalnych. 

AWS CodeDeploy ułatwia szybkie udostępnianie nowych funkcji, pomaga uniknąć przestojów podczas wdrażania aplikacji i radzi sobie ze złożonością aktualizacji aplikacji. Możesz użyć AWS CodeDeploy do zautomatyzowania wdrażania oprogramowania, eliminując potrzebę wykonywania ręcznych operacji podatnych na błędy. Usługa skaluje się zgodnie z Twoimi potrzebami wdrożeniowymi.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.