AWS Auto Scaling – automatyczne skalowanie zasobów

27 maja 2022

AWS Auto Scaling monitoruje i automatycznie skaluje zasoby użytkownika, w celu utrzymania stałej, przewidywalnej wydajności infrastruktury, zachowując przy tym najniższe możliwe koszty.

Korzystając z AWS Auto Scaling można łatwo skonfigurować skalowanie aplikacji dla wielu zasobów działających w ramach wielu usług w kilka minut. Usługa gwarantuje zaawansowany interfejs użytkownika, który umożliwia tworzenie planów skalowania zasobów, w tym instancji Amazon EC2, tabel i indeksów Amazon DynamoDB oraz replik Amazon Aurora.

Z AWS Auto Scaling można korzystać używając konsoli zarządzania AWS, interfejsu wiersza poleceń (CLI) lub SDK. AWS Auto Scaling jest usługą dostępną bez dodatkowych opłat, użytkownik płaci wyłącznie za zasoby AWS potrzebne do uruchomienia aplikacji i opłaty za monitorowanie Amazon Cloud Watch.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.