Amazon Managed Blockchain – łatwe tworzenie i zarządzanie siecią blockchain

22 kwietnia 2022

Amazon Managed Blockchain to w pełni zarządzalna usługa, która pozwala dołączyć do sieci publicznych lub skonfigurować i zarządzać skalowalnymi sieciami prywatnymi za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Amazon Managed Blockchain eliminuje narzut wymagany do utworzenia sieci lub przyłączenia się do sieci publicznej i automatycznie skaluje się, aby sprostać wymaganiom tysięcy aplikacji obsługujących miliony transakcji. Po uruchomieniu sieci zarządzany łańcuch bloków ułatwia zarządzanie i utrzymywanie sieci blockchain. Amazon Managed Blockchain zarządza certyfikatami i umożliwia łatwe zapraszanie nowych członków do przyłączenia się do sieci.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.