Amazon Managed Blockchain – łatwe tworzenie i zarządzanie siecią blockchain

22 kwietnia 2022

Amazon Managed Blockchain to w pełni zarządzalna usługa, która pozwala dołączyć do sieci publicznych lub skonfigurować i zarządzać skalowalnymi sieciami prywatnymi za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Amazon Managed Blockchain eliminuje narzut wymagany do utworzenia sieci lub przyłączenia się do sieci publicznej i automatycznie skaluje się, aby sprostać wymaganiom tysięcy aplikacji obsługujących miliony transakcji. Po uruchomieniu sieci zarządzany łańcuch bloków ułatwia zarządzanie i utrzymywanie sieci blockchain. Amazon Managed Blockchain zarządza certyfikatami i umożliwia łatwe zapraszanie nowych członków do przyłączenia się do sieci.

Case Studies
Referencje

Współpracę z Hostersami cechuje solidność i pełna zgodność z warunkami umowy. Zapewniona jest ciągłość wykonywania powierzonych czynności, bez ryzyka przerwy w działaniu systemu. Przestrzegane są procedury związane z bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych oraz wymogi Komisji Nadzoru Finansowego dotyczącymi umów outsourcingowych.

Karolina Świstak
Ekspert ds. Marketingu i Komunikacji Departament Sprzedaży
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.