AWS Config – audyt i ocena konfiguracji

27 maja 2022

AWS Config to usługa umożliwiająca audyt i ocenę konfiguracji zasobów AWS. AWS Config nieustannie monitoruje i rejestruje konfiguracje zasobów pomagając automatyzować ocenę zarejestrowanych konfiguracji względem żądanych.

Dzięki AWS Config możliwe jest przeglądanie zmian w konfiguracjach i relacjach miedzy zasobami, a także zagłębianie się w szczegółowe historie konfiguracji zasobów  i  określanie ogólnej zgodności z konfiguracjami w wewnętrznych wytycznych. Pozwala to na uproszczenie inspekcji zgodności, analizy zabezpieczeń, zarządzania zmianami i rozwiązywania problemów operacyjnych.

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.