AWS Batch – przetwarzanie wsadowe w AWS

22 kwietnia 2022

AWS Batch umożliwia programistom, naukowcom i inżynierom łatwe i wydajne uruchamianie setek tysięcy zadań przetwarzania wsadowego w AWS.

AWS Batch dynamicznie udostępnia optymalną ilość i typ zasobów obliczeniowych (np. zoptymalizowanych pod kątem procesora lub pamięci) dostosowany do wymagań wolumenu i zasobów zadań wsadowych. Dzięki AWS Batch nie ma potrzeby instalowania i zarządzania oprogramowaniem do przetwarzania wsadowego lub klastrami serwerów wykorzystywanych do realizacji zadań. Dzięki temu użytkownik może skupić się na analizie wyników i rozwiązywaniu problemów. AWS Batch planuje i przetwarza obliczenia wsadowe w pełnym zakresie usług i funkcji obliczeniowych AWS, takich jak AWS Fargate, Amazon EC2 czy Spot Instances.

Case Studies
Referencje

Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z firmą Hostersi. Ich specjaliści bardzo nam pomogli w procesie migracji oraz zaprojektowania infrastruktury hybrydowej (Amazon Web Services i on-premise). Polecamy zespół Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera o ogromnych kompetencjach w obszarze DevOps i Cloud Computingu.

Zbigniew Ćwikliński
Director of the Customer Relationship and Technology Development Department
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.