Azure VPN Gateway

17 lipca 2023

Azure VPN Gateway to usługa, która wykorzystuje określony typ bramy sieci wirtualnej do wysyłania zaszyfrowanego ruchu między wirtualną siecią Azure a lokalizacjami lokalnymi przez publiczny Internet. Możesz również używać VPN Gateway do wysyłania zaszyfrowanego ruchu między wirtualnymi sieciami Azure przez sieć Microsoft. Można utworzyć wiele połączeń z tą samą bramą VPN. Po utworzeniu wielu połączeń wszystkie tunele VPN dzielą dostępną przepustowość bramy.

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.