Azure Arc

9 stycznia 2023

Azure Arc to usługa chmurowa Microsoft Azure, która umożliwia zarządzanie i monitorowanie różnymi zasobami (np. serwerami, kontenerami, klastrami Kubernetes, bazami danych) z jednego miejsca, niezależnie od tego, czy są one w chmurze Azure, lokalnie czy na innej platformie chmurowej.

Dzięki Azure Arc można zarządzać zasobami z poziomu jednego interfejsu i zastosować te same narzędzia, takie jak Azure Policy, Azure Security Center czy Azure Monitor, w celu zapewnienia jednolitej ochrony i zgodności. Azure Arc pozwala również na stosowanie jednolitych zasad i konfiguracji w całej organizacji, co może przyspieszyć i ułatwić zarządzanie infrastrukturą.

Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.