Azure Arc

9 stycznia 2023

Azure Arc to usługa chmurowa Microsoft Azure, która umożliwia zarządzanie i monitorowanie różnymi zasobami (np. serwerami, kontenerami, klastrami Kubernetes, bazami danych) z jednego miejsca, niezależnie od tego, czy są one w chmurze Azure, lokalnie czy na innej platformie chmurowej.

Dzięki Azure Arc można zarządzać zasobami z poziomu jednego interfejsu i zastosować te same narzędzia, takie jak Azure Policy, Azure Security Center czy Azure Monitor, w celu zapewnienia jednolitej ochrony i zgodności. Azure Arc pozwala również na stosowanie jednolitych zasad i konfiguracji w całej organizacji, co może przyspieszyć i ułatwić zarządzanie infrastrukturą.

Case Studies
Referencje

Firma Hostersi pozwoliła nam osadzić ogólne zagadnienia programu Well Architected Framework w kontekście naszej firmy. Oszczędziło nam to wiele czasu i pozwoliło znaleźć lepiej dopasowane rozwiązania do specyfiki naszego biznesu. WAF był świetnym katalizatorem do wprowadzenie szeregu zmian w obszarze niezawodności, szybkości i bezpieczeństwa edrone. 

Piotr Stachowicz
CTO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.