AWS Migration Evaluator – analiza strategii migracji do chmury

13 czerwca 2022

AWS Migration Evaluator to narzędzie wspierające ustalenie biznesowego uzasadnienia migracji do chmury AWS.

AWS Migration Evaluator pozwala uzyskać dostęp do szczegółowych informacji dotyczących migracji danej infrastruktury, a także przyspiesza proces decyzyjny związany z migracją do chmury AWS. Po zakończonym procesie zbierania danych i ich analizy, użytkownik otrzymuje ocenę zawierającą przewidywany kosztorys i potencjalne oszczędności związane z uruchamianiem lokalnych obciążeń w chmurze AWS.

Po zakończonym procesie oceny, możliwe jest nawiązanie współpracy z dedykowanym zespołem ds. oceny migracji. Zespół pomoże uchwycić główny cel migracji oraz przeanalizuje zebrane dane w poszukiwaniu najlepszych wzorców migracji dopasowanych do określonych potrzeb biznesowych. Dzięki AWS Migration Evaluator, organizacja użytkownika może uzyskać dostęp do wiedzy AWS i wgląd w koszty związane z wieloma strategiami migracji. Wszystkie ustalenia i kalkulacje podsumowywane są w przejrzystym raporcie.

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.