Amazon DevOps Guru ML- poprawa wydajności operacyjnej i dostępności aplikacji

13 czerwca 2022

Amazon DevOps Guru to usługa oparta na uczeniu maszynowym (ML), która została zaprojektowana w celu poprawy wydajności operacyjnej i dostępności aplikacji.

Amazon DevOps Guru wspiera wykrywanie zachowań odbiegających od standardowych wzorców operacyjnych, co umożliwia identyfikację problemów na długo przed tym, jak zaczną one wpływać na klientów. Amazon DevOps Guru wykorzystuje modele uczenia maszynowego oparte na doświadczeniach m.in. Amazon.com w celu zinterpretowania nietypowego zachowania aplikacji (np. zwiększonych opóźnień, wskazań błędów czy ograniczeń zasobów) pomagając przy tym ujawnić krytyczne problemy mogące powodować potencjalne awarie lub zakłócenia usług. Gdy Amazon DevOps Guru zidentyfikuje krytyczny problem, automatycznie wysyła alert i podsumowuje powiązane anomalie oraz wskazuje potencjalną przyczynę źródłową oraz kontekst tego kiedy i gdzie wystąpił problem. Jeśli to możliwe, Amazon DevOps Guru dostarcza zalecenia dotyczące sposobu rozwiazywania problemów.

Amazon DevOps Guru to narzędzie które można wdrożyć „jednym kliknięciem”, a następnie, w sposób automatyczny, pozyskiwać dane operacyjne z aplikacji AWS. Pracę z Amazon DevOps Guru można rozpocząć bez konieczności ręcznej konfiguracji i posiadania wiedzy na temat uczenia maszynowego.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.