AWS Elastic Disaster Recovery – skalowalny system odzyskiwania danych

5 lipca 2022

AWS Elastic Recovery (AWS DRS) minimalizuje przestoje i ewentualną utratę danych dzięki szybkiemu i niezawodnemu mechanizmowi odzyskiwania aplikacji lokalnych i chmurowych, wykorzystując do tego niedrogą pamięć masową o minimalnej mocy obliczeniowej, działającą w określonym czasie.

W celu rozpoczęcia pracy z AWS Elastic Disaster Recovery, należy skonfigurować narzędzie na serwerach źródłowych i zainicjować bezpieczną replikację danych. Dane replikowane są w ramach konta użytkownika do wybranego regionu AWS. AWS Elastic Disaster Recovery umożliwia wykonanie testów (niezakłócających pracy), które potwierdzą prawidłowe działanie AWS Elastic Disaster Recovery.

AWS Elastic Disaster Recovery (AWS DRS)

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.