Amazon Managed Blockchain – skalowalne sieci publiczne

15 lipca 2022

Amazon Managed Blockchain to w pełni zarządzalna usługa, która ułatwia dołączanie do sieci publicznych lub tworzenie i zarządzanie skalowalnymi sieciami prywatnymi przy użyciu popularnych platform typu open source  Hyperledger Fabric i Ethereum.

Amazon Managed Blockchain umożliwia tworzenie aplikacji, w których wiele stron może wykonywać transakcje bez potrzeby posiadania zaufanego, centralnego organu . Obecnie budowanie skalowalnej sieci blockchain z istniejącymi technologiami jest skomplikowane w konfiguracji i trudne w zarządzaniu. Aby utworzyć sieć typu blockchain, każdy użytkownik sieci musi ręcznie udostępnić sprzęt, zainstalować oprogramowanie, utworzyć i zarządzać certyfikatami kontroli dostępu oraz skonfigurować składniki sieciowe. Gdy sieć blockchain działa, musisz stale monitorować infrastrukturę i dostosowywać się do zmian, takich jak wzrost liczby żądań transakcji lub dołączanie lub opuszczanie nowych członków.

Amazon Managed Blockchain to w pełni zarządzana usługa, która umożliwia dołączanie do sieci publicznych lub konfigurowanie i zarządzanie skalowalnymi sieciami prywatnymi za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Po uruchomieniu sieci, Amazon Managed Blockchain ułatwia zarządzanie i utrzymanie sieci blockchain. Zarządza certyfikatami użytkownika i pozwala łatwo dodawać nowych członków do przyłączenia się do sieci.

Case Studies
Referencje

Firmę Hostersi rekomendujemy jako rzetelnego i wysoce profesjonalnego partnera. Dzięki zaangażowaniu Hostersi Sp. z o.o., wydajność platformy AleRabat.com wzrosła aż 8-krotnie!

Rafal Kopyto
CEO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.