Aktualności AWS

Nowość —Szybkie wykrywanie i rozwiązywanie problemów dzięki nowej funkcji Log Anomaly Detection and Recommendations od Amazon DevOps Guru

4 sierpnia 2022
W lipcu, AWS ogłosił nową funkcję Log Anomaly Detection and Recommendations dla Amazon DevOps Guru. Dzięki tej funkcji możesz znajdować anomalie w odpowiednich logach w swojej aplikacji i uzyskiwać ukierunkowane zalecenia dotyczące rozwiązywania problemów.
czytaj więcej  

Oszczędzaj czas i wysiłek podczas oceny architektur zespołów dzięki przeglądom architektury opartym na wzorcach

1 sierpnia 2022
Struktury architektury korporacyjnej wykorzystują przeglądy architektury jako kluczowy mechanizm nadzoru do przeglądania i zatwierdzania projektów architektury, identyfikowania ulepszeń jakości i dostosowywania decyzji dotyczących architektury do standardów obowiązujących w całym przedsiębiorstwie. Przeglądy architektury są bardzo dokładne, ale przygotowanie do nich zazwyczaj zajmuje dużo czasu i pracy zespołowej, co oznacza, że programiści nie zawsze mogą działać tak szybko, jak rzeczywiście by chcieli.
czytaj więcej  

Automatycznie blokuj podejrzaną aktywność DNS za pomocą Amazon GuardDuty i Route 53 Resolver DNS Firewall

28 lipca 2022
W poniższym artykule twórcy pokażą, jak korzystać z zapory DNS Amazon Route 53 Resolver, aby automatycznie odpowiadać na podejrzane zapytania DNS wykryte przez Amazon GuardDuty w środowisku Amazon Web Services (AWS).
czytaj więcej  

Nowość – instancje Amazon EC2 R6a z procesorami AMD EPYC trzeciej generacji do obsługi obciążeń intensywnie korzystających z pamięci

26 lipca 2022
W lutym tego roku twórcy uruchomili instancje ogólnego przeznaczenia Amazon EC2 M6a w AWS re:Invent 2021 oraz instancje C6a wymagające dużej mocy obliczeniowej. Te instancje są zasilane przez procesory AMD EPYC trzeciej generacji działające z częstotliwością do 3,6 GHz, co zapewnia do 35% lepszą wydajność w stosunku do ceny w porównaniu z instancjami poprzedniej generacji.
czytaj więcej  

Prosty sposób na migrację danych do chmury dla rosnących biznesów

18 lipca 2022
Data publikacji: 21 czerwca 2022 Nie jest zaskoczeniem, że liczba zastosowań chmury rośnie z roku na rok, ponieważ potrzeby klientów wciąż ewoluują. Zwłaszcza w Niemczech, AWS zauważa, że firmy motoryzacyjne, medyczne, fintech i inne różnej wielkości firmy, już czerpią korzyści z obniżonych kosztów infrastruktury i złożoności. Ale ten trend jest znacznie szerszy i odnotowywany na skalę globalną.
czytaj więcej  

Integracja AWS Well-Architected Tool z organizacjami AWS

11 lipca 2022
AWS Well-Architected Tool integruje się teraz z AWS Organizations, umożliwiając architektom chmury szerzenie udostępniania swoich obciążeń i niestandardowych obiektywów w całej organizacji. AWS Organizacje to usługa zarządzania kontami, która umożliwia klientom umocnienie wielu kont AWS w jedną, centralnie zarządzaną organizację.
czytaj więcej  

AWS Backup Audit Manager dodaje nową kontrolkę do celu audytu punktu odzyskiwania (RPO)

11 lipca 2022
AWS Backup Audit Manager dodaje nową kontrolkę, której można użyć do audytu i raportowania celu punktu odzyskiwania (RPO) kopii zapasowych. Dzięki temu uruchomieniu możesz teraz określić cele organizacyjne punktu przywracania dla swoich zasobów i ocenić, czy punkty przywracania są zgodne.
czytaj więcej  

Amazon RDS zwiększa limit jednoczesnych kopii do 20 migawek na region docelowy

11 lipca 2022
Aktualnie Amazon RDS pozwala mieć do 20 jednoczesnych żądań kopii migawek na region docelowy na konto, co stanowi ewidentny wzrost w porównaniu z poprzednim limitem pięciu jednoczesnych kopii na region docelowy na konto.
czytaj więcej  

Amazon Connect obsługuje teraz personalizację doświadczenia klienta za pomocą analizy Lex sentiment w przepływach

11 lipca 2022
Amazon Connect umożliwia teraz dalszą personalizację zautomatyzowanej, samoobsługowej obsługi klienta, wykorzystując analizę nastrojów klientów Amazon Lex jako gałąź w swoich przepływach. Amazon Lex umożliwia klientom tworzenie inteligentnych chatbotów, które zamieniają przepływy Amazon Connect w naturalne rozmowy.
czytaj więcej  

AWS zapowiada Amazon CodeWhisperer (prapremiera)

11 lipca 2022
Amazon CodeWhisperer to usługa oparta na uczeniu maszynowym (ML), która pomaga zwiększyć produktywność programistów poprzez generowanie rekomendacji kodu na podstawie komentarzy programistów w języku naturalnym i ich kodu w zintegrowanym środowisku programistycznym (IDE).
czytaj więcej  

Tworzenie niskokodowej platformy licznika mowy „you know” przy użyciu AWS Step Functions

8 lipca 2022
W wystąpieniach publicznych zdania wypełniające mogą rozpraszać publiczność i umniejszać wartość i wpływ tego, co próbujesz jej przekazać. Przeglądanie nagrań prezentacji może okazać się pomocne w ustaleniu, czy prezenterzy używają fraz wypełniających. Jednak zamiast ręcznie przeglądać wcześniejsze nagrania, automatyzacja może przetwarzać pliki multimedialne i wykonywać funkcję zamiany mowy na tekst. Tekst ten można następnie przetworzyć w celu zgłoszenia użycia zdań wypełniających.
czytaj więcej  

Opracuj i wdróż dostosowany przepływ pracy przy użyciu Autonomous Driving Data Framework (ADDF) w AWS

6 lipca 2022
Pojazdy autonomiczne (AV) muszą przejechać setki milionów mil – a czasem setki miliardów mil – aby zademonstrować swoją niezawodność pod względem ofiar śmiertelnych i obrażeń. Istnieje zapotrzebowanie na alternatywne metody uzupełniające testy w świecie rzeczywistym, w tym testy i symulacje wirtualne, modelowanie i analizę matematyczną oraz testowanie scenariuszy i zachowań. W tej sesji AWS re:Invent można dowiedzieć się, jak BMW Group zbiera ponad 1 miliard kilometrów anonimowych danych percepcyjnych ze swojej światowej floty pojazdów klientów, aby opracować bezpieczne i wydajne systemy zautomatyzowanej jazdy.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Rekomendujemy firmę Hostersi Sp. z o.o. jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera, dbającego o wysoki poziom obsługi klienta. Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, według najlepszych standardów, w bardzo krótkim czasie.

Paweł Rokicki
Managing Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.