AWS Control Tower – proste zarządzanie wieloma kontami AWS

28 stycznia 2022

Usługa AWS Control Tower służy do konfiguracji i zarządzania środowiskiem AWS złożonym z wielu kont. AWS Control Tower, wykorzystując AWS Organizations, tworzy tzw. Landing Zone,  automatyzując i ułatwiając proces zarządzania istniejącymi kontami, ale także tworzenie nowych kont oraz kontrolowanie ich za pomocą AWS Organizations. 

Dzięki AWS Control Tower nowe konta mogą być udostępniane za pomocą kilku kliknięć, a wszystko to odbywa się z zachowaniem najlepszych, chmurowych praktyk. Cała usługa dostępna jest z poziomu przejrzystego i łatwego w obsłudze panelu. Dzięki integracji z usługą AWS Single Sign-On (AWS SSO) możliwe jest tworzenie struktury użytkowników i grup.

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.