AWS CodePipeline obsługuje teraz 1000 pipeline’ów na konto

23 marca 2021

Od niedawna AWS CodePipeline obsługuje domyślnie 1000 pipeline’ów na konto, co stanowi wzrost w stosunku do poprzedniego limitu wynoszącego 300.

Możesz poprosić o zwiększenie limitu powyżej 1000 pipeline’ów na region lub konto za pośrednictwem konsoli Support Center Console.

AWS CodePipeline to w pełni zarządzana usługa continuous delivery, która pomaga zautomatyzować uruchamianie pipeline’ów w celu zapewnienia szybkich i niezawodnych aktualizacji aplikacji i infrastruktury. CodePipeline automatyzuje fazy kompilacji, testowania i wdrażania za każdym razem, gdy następuje zmiana kodu, w oparciu o zdefiniowany model wydania.

Aby zobaczyć wszystkie regiony, w których dostępna jest usługa AWS CodePipeline, odwiedź AWS Region Table. Aby uzyskać więcej informacji na temat AWS CodePipeline, odwiedź dokumentację.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.