Zapisz się na bezpłatne webinarium „Efektywna migracja do chmury”. Będziemy tam my – Hostersi oraz Amazon Web Services, więc wiedza z pierwszej ręki!

 

OPIS WEBINARIUM

Dowiedz się, jak efektywnie przeprowadzić migrację do chmury, ile to kosztuje i kiedy warto to zrobić! Zarejestruj się na bezpłatne webinarium, organizowane przez Hostersi Sp. z o.o.

 

 

 

TERMIN

Środa, 6 września 2017. Godz. 10.00

 

PROGRAM WEBINARIUM

  • Jak zaplanować migrację infrastruktury IT do chmury?
  • Jak efektywnie przeprowadzić migrację do chmury?
  • Jak wycenić koszt chmurowej infrastruktury?
  • Jak przebiega proces migracji?
  • Różne sposoby deploymentu aplikacji
  • Które firmy zyskują najwięcej na migracji do chmury?

 

 

 

 

 

PROWADZĄCY

Image

Hubert Majchrzak (Hostersi Sp. z o.o.)

Z branżą internetową i e-commerce związany od 2009 roku. W spółce Hostersi zajmuje się przede wszystkim rozwiązaniami chmurowymi z wykorzystaniem Amazon Web Services. Na co dzień doradza firmom, jak zoptymalizować koszty i zwiększyć wydajność systemów IT w środowiskach cloud computingowych. Hostersi są oficjalnym partnerem consultingowym Amazon Web Services i pierwszym resellerem AWS z centralą w Polsce.

Image

Tomasz Stachlewski (Amazon Web Services)

Architekt systemów IT na Polskę dla Amazon Web Services. Na co dzień doradza klientom w tworzeniu architektur systemów, które mają zostać zmigrowane lub utworzone w chmurze AWS i w pełni wykorzystywać możliwości jakie niesie ze sobą chmura. Doradza wielu wiodącym firmom (począwszy od startupów po korporacje) z różnych branż m.in. IT, telekomunikacja, finanse.