Rozwiązanie problemów i zwiększenie efektywności dla Oferteo

6 czerwca 2023

Rozwiązanie problemów i zwiększenie efektywności dla Oferteo

Hostersi oferują również usługę konsultingową, która w naszej sytuacji przyśpieszyła rozwiązanie problemów związanych z zarządzaniem infrastrukturą i konfiguracją AWS VPN. W tym przypadku przedstawiamy dwie sytuacje, w których nasi eksperci przyczynili się do szybkiego i skutecznego rozwiązania problemów klientów, umożliwiając im osiągnięcie większej efektywności w pracy.

Klient:

Oferteo.pl pomaga nawiązać kontakty firmom i osobom prywatnym poszukującym usług czy produktów. Serwis umożliwia składanie zapytania o ofertę bezpłatnie, w prosty sposób klienci znajdują usługi i produkty, których szukają. A Dostawcy i Wykonawcy szybko i bez wysiłku zdobywają nowych zleceniodawców.

 

Problem:

Przed skorzystaniem z usługi konsultingu, firma klienta borykała się z trudnościami w rozwiązywaniu pewnych problemów. Mimo posiadania doświadczonego zespołu, napotykali na sytuacje, które trwały nawet kilka dni bez odpowiedniego postępu co wiązało się z zaangażowaniem zespołu, który przede wszystkim powinien zajmować się rozwojem aplikacji dla wciąż rosnącego zapotrzebowania.

 

Przebieg:

W przypadku pierwszej sytuacji, problem zgłoszony przez firmę klienta został rozwiązany podczas jednogodzinnej sesji konsultacyjnej. Nasz ekspert przeprowadził szczegółową analizę i zidentyfikował przyczynę problemu związanego z konfiguracją AWS VPN. Następnie zaproponował skuteczne rozwiązanie, które zostało natychmiast wdrożone przez zespół klienta. Dzięki temu, firma osiągnęła pożądane rezultaty w krótkim czasie.

W drugiej sytuacji, problem był bardziej skomplikowany, ale też udało się go rozwiązać podczas sesji, która trwała tylko 2h, dokładnie zbadano problem i opracowano strategię rozwiązania. Nasi eksperci współpracowali z zespołem klienta, udzielając wskazówek dotyczących konfiguracji środowiska Kubernetesowego, dostarczając niezbędne informacje. Efektem tego był skuteczny plan działania, który pozwolił firmie klienta na dalszą pracę nad rozwojem projektu.

 

Podsumowanie:

Nasze usługi konsultacyjne pomogły firmie klienta w skutecznym rozwiązaniu trudności technicznych. Dzięki naszym ekspertom, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w administracji, DevOps, firma zyskała szybkie i efektywne rozwiązania problemów. Skrócenie czasu i zasobów wymaganych do rozwiązania problemów zaowocowało większą efektywnością i obniżeniem kosztów dla klienta.

PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zobacz również:

Projekt i budowa infrastruktury opartej o mikroserwisy i kontenery dla Pagaspot, finansowanej z funduszu AWS dla startupów

Wieloetapowa migracja infrastruktury Capsim do chmury AWS

Migracja i budowa infrastruktury w AWS dla SimpleMining.net

Wdrożenie narzędzia automatyzującego budowę kolejnych infrastruktur dla firmy Flying Bisons

Ogólnokrajowe call center, oparte na chmurze AWS

Automatyzacja procesu wdrażania infrastruktur, na potrzeby sklepów internetowych opartych o platformę Shopware, zrealizowana na zlecenie Crehler sp. z o.o.

Case Studies
Referencje

Rekomendujemy Hostersi Sp. z o. o wszystkim, którzy cenią wysoką jakość usług, profesjonalizm oraz szybki czas reakcji.

Krystian Karczyński
Założyciel i szef serwisu eTrapez
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.