Hostersi z nagrodą AWS Consulting Partner of the Year

2 grudnia 2021

hostersi z nagrodą aws consulting partner of the year

Hostersi jako pierwsza polska firma otrzymała nagrodę AWS Consulting Partner of the Year 2021 w regionie CEE (Central and Eastern Europe)!

 

Nagroda ta jest wyrazem uznania dla Hostersi jako kluczowego partnera Amazon Web Services w Europie Środkowo-Wschodniej, który wykazał się znakomitymi wynikami na gruncie współpracy, sprzedaży, marketingu i innych inicjatyw, łączących obie organizacje. 

Przypomnijmy, że to już drugie tego rodzaju wyróżnienie dla naszej firmy. W ubiegłym roku Hostersi otrzymali od AWS nagrodę APN Social Impact Partner w uznaniu za "chmurową ewangelizację" i zasięgowość działań firmy. 

– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Już po raz drugi zostaliśmy uhonorowani tak prestiżową nagrodą, co tylko podkreśla znaczenie Hostersi w sieci partnerskiej Amazon Web Services – mówi Tomasz Dwornicki, CEO Hostersi.

Nagroda ta jest pokłosiem udanego roku dla naszej firmy. W 2021 uzyskaliśmy AWS DevOps Competency oraz AWS CloudFront Service Delivery. Przypomnijmy również, że Hostersi uczestniczą również w wielu innych programach kompetencyjnych, rozwojowych i sprzedażowych AWS, m.in. AWS DCX Competency, AWS Solution Provider, AWS Well-Architected Partner, AWS Public Sector Partner, czy APN Immersion Days.

Lista wszystkich nagrodzonych firm

 

 

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.