Dołączamy do programu Amazon CloudFront Service Delivery!

10 listopada 2021

Dołączamy do programu Amazon CloudFront Service Delivery

Możemy się oficjalnie pochwalić, że dołączyliśmy do grona eksperckich organizacji programu Amazon CloudFront Service Delivery!

 

Program AWS Service Delivery ma na celu pomoc klientom AWS w znalezieniu wykwalifikowanych partnerów APN, którzy zapewniają specjalistyczną wiedzę w określonej dziedzinie usług AWS, w tym przypadku Amazon CloudFront. Po pozytywnej weryfikacji realizowanych przez nas projektów oraz przeglądzie technicznym, dokonanym przez zewnętrznych konsultantów AWS, do naszego partnerskiego badge’a trafia kolejna odznaka, Amazon CloudFront, która potwierdza naszą ekspercką wiedzę i praktyczne doświadczenia w obszarze wspomnianej usługi AWS. Ależ jesteśmy dumni!

amazon cloudfront service delivery

 

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.