Hostersi otrzymali nagrodę APN Social Impact Partner of the Year 2020, przyznawaną przez AWS

12 listopada 2020

Hostersi otrzymali nagrodę APN Social Impact Partner

Hostersi otrzymali tytuł partnera roku AWS, APN Social Impact Partner, w uznaniu za "chmurową ewangelizację" i dostarczanie chmurowych rozwiązań dla swoich klientów.

 

Każdego roku Amazon Web Services (AWS) honoruje członków AWS Partner Network (APN), którzy odgrywają kluczową rolę w pomaganiu klientom w rozwoju innowacji i budowaniu rozwiązań na bazie AWS. W tym roku po raz pierwszy nagroda trafiła do polskiej firmy Hostersi.

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni przez AWS. Jest to wyraźny sygnał, że rynek CEE jest wschodzącym rynkiem chmury o dużym potencjale wzrostu – mówi Tomasz Dwornicki, Prezes Zarządu Hostersi.

Wyróżnienie to jest ukoronowaniem niezwykle udanego roku dla firmy Hostersi, która posiada już status AWS Advanced Consulting Partner, a także kompetencję AWS Digital Customer Experience. Hostersi uczestniczą także w dedykowanych programach: AWS Solution Provider, AWS Well-Architected, AWS Public Sector Partner oraz APN Immersion Days.

Bardzo się cieszę, że Hostersi zdobyli to wyróżnienie ze względu na wysoki poziom naszego zaangażowania w promowanie chmury obliczeniowej wśród klientów w Polsce i Europie Wschodniej. Nagroda ta jest odzwierciedleniem silnego know-how w zakresie wiodących projektów chmurowych, połączonego z zaangażowaniem zespołu. Myślę, że jest to kolejny krok do wzmocnienia relacji między naszymi organizacjami – komentuje Hubert Majchrzak, Head of Sales w Hostersi.

 

Case Studies
Referencje

Z przyjemnością polecamy firmę Hostersi, z którą mieliśmy przyjemność współpracować przy okazji wdrożenia skalowalnej infrastruktury w Amazon Web Services, opartej o technologię Kubernetes i metodykę DevOps.  Hostersi okazali się niezwykle proaktywnym partnerem, który nie tylko wdrażał wskazane rozwiązania, ale proponował optymalne narzędzia i technologie, które sprawiły, że efekt wdrożenia jest dla nas w pełni satysfakcjonujący. Polecamy!

Grzegorz Lentzy
IT Director LINK Mobility
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.