Hostersi otrzymali nagrodę APN Social Impact Partner of the Year 2020, przyznawaną przez AWS

12 listopada 2020

Hostersi otrzymali nagrodę APN Social Impact Partner

Hostersi otrzymali tytuł partnera roku AWS, APN Social Impact Partner, w uznaniu za "chmurową ewangelizację" i dostarczanie chmurowych rozwiązań dla swoich klientów.

 

Każdego roku Amazon Web Services (AWS) honoruje członków AWS Partner Network (APN), którzy odgrywają kluczową rolę w pomaganiu klientom w rozwoju innowacji i budowaniu rozwiązań na bazie AWS. W tym roku po raz pierwszy nagroda trafiła do polskiej firmy Hostersi.

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wyróżnieni przez AWS. Jest to wyraźny sygnał, że rynek CEE jest wschodzącym rynkiem chmury o dużym potencjale wzrostu – mówi Tomasz Dwornicki, Prezes Zarządu Hostersi.

Wyróżnienie to jest ukoronowaniem niezwykle udanego roku dla firmy Hostersi, która posiada już status AWS Advanced Consulting Partner, a także kompetencję AWS Digital Customer Experience. Hostersi uczestniczą także w dedykowanych programach: AWS Solution Provider, AWS Well-Architected, AWS Public Sector Partner oraz APN Immersion Days.

Bardzo się cieszę, że Hostersi zdobyli to wyróżnienie ze względu na wysoki poziom naszego zaangażowania w promowanie chmury obliczeniowej wśród klientów w Polsce i Europie Wschodniej. Nagroda ta jest odzwierciedleniem silnego know-how w zakresie wiodących projektów chmurowych, połączonego z zaangażowaniem zespołu. Myślę, że jest to kolejny krok do wzmocnienia relacji między naszymi organizacjami – komentuje Hubert Majchrzak, Head of Sales w Hostersi.

 

Case Studies
Referencje

Hostersi wsparli nas na każdym etapie projektowania i budowy infrastruktury. Finansowanie, które pomogli pozyskać nam od AWS, pozwoliło przetestować szereg różnych rozwiązań i wybrać konfigurację, która najlepiej odpowiada potrzebom naszej aplikacji. Hostersi stworzyli dla nas infrastrukturę „szytą na miarę”, którą dzięki programowi wsparcia startupów, pozyskaliśmy niemal bezkosztowo.

Wojciech Mróz
CEO & Co-founder Pagaspot
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.