Hostersi z certyfikacją AWS DevOps Competency

25 stycznia 2021

hostersi z certyfikacją aws devops competency

Hostersi, po wieloetapowym procesie aplikacyjnym i pomyślnym przejściu zewnętrznego audytu, uzyskali AWS DevOps Competency, potwierdzające doświadczenie oraz wiedzę Hostersów w zakresie realizacji projektów chmurowych zgodnie z metodyką DevOps.

 

Program kompetencyjny AWS DevOps Competency ma na celu identyfikację, weryfikację i promowanie partnerów AWS, mogących pochwalić się doświadczeniem w zakresie projektów chmurowych, realizowanych zgodnie z metodyką DevOps.

– Jako Hostersi, potwierdziliśmy nasze kompetencje technologiczne, mające na celu zarządzanie infrastrukturą, zapewnienie bezpieczeństwa, automatyzację procesów wydawania oprogramowania, monitorowanie aplikacji i wydajności infrastruktury w celu przyspieszenia wprowadzenia na rynek oprogramowania dzięki praktyce DevOps. To dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że DevOps Competency jest jedną z kluczowych kompetencji w ekosystemie biznesowym Amazon Web Services – mówi Tomasz Dwornicki, CEO Hostersi Sp. z o.o.

Przypomnijmy, że to już druga oficjalna kompetencja firmy. Wcześniej Hostersi zdobyli AWS Digital Customer Experience Competency (DCX). Firma jest partnerem Amazon Web Services od 2013 roku.