AWS Firewall Manager obsługuje odwoływanie się do grup zabezpieczeń

4 października 2023

Od dziś AWS Firewall Manager obsługuje odwoływanie się do grup zabezpieczeń w ramach wspólnych zasad grup zabezpieczeń.

Dzięki tej funkcji klienci mogą aktualizować reguły ruchu przychodzącego i wychodzącego dla podstawowych grup zabezpieczeń Firewall Manager, aby odnosiły się do grup zabezpieczeń w równorzędnej sieci VPC. Umożliwia to przepływ ruchu do i z instancji powiązanych z przywołaną grupą zabezpieczeń w równorzędnej sieci VPC.

AWS Firewall Manager to usługa zarządzania bezpieczeństwem, która umożliwia klientom centralne konfigurowanie i zarządzanie regułami zapory sieciowej na ich kontach i zasobach. Korzystając z AWS Firewall Manager, klienci mogą zarządzać regułami AWS WAF, zaawansowanymi zabezpieczeniami AWS Shield, zaporą sieciową AWS, zaporą DNS R53 Resolver i grupami zabezpieczeń VPC w całej organizacji AWS.

Aby rozpocząć, zapoznaj się z dokumentacją AWS Firewall Manager i dokumentacją VPC, aby uzyskać więcej szczegółów, oraz tabelą regionów AWS zawierającą listę regionów, w których obecnie dostępny jest AWS Firewall Manager. Aby dowiedzieć się więcej o AWS Firewall Manager, jego funkcjach i cenach, odwiedź stronę AWS Firewall Manager.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.