Hostersi z nagrodą AWS System Integrator Partner of the Year

28 listopada 2023

Hostersi z nagrodą AWS System Integrator Partner of the Year

Hostersi zostali partnerem roku Amazon Web Services w kategorii System Integrator w regionie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia)! Nagroda przyznawana jest najlepszym partnerom AWS, integratorom systemów, którzy wyróżnili się osiągniętymi przychodami, uruchomionymi szansami sprzedażowymi, zdobytymi certyfikatami oraz specjalizacjami na poziomie programów partnerskich AWS.

 

Dla wyłonienia partnerów roku AWS, wybrano unikalny zestaw metryk, który pomógł ocenić osiągnięcia partnerów w ciągu ostatniego roku i porównać je z innymi partnerami w sposób spójny na poziomie EMEA. Proces był nadzorowany przez zewnętrznego audytora, co zapewniło jednolite podejście do pomiaru partnerów.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze takie wyróżnienie Hostersów przez Amazon Web Services. W 2020 r. zdobyliśmy tytuł partnera roku AWS w CEE w kategorii „Social Impact”, a w 2021 r. przyznano nam nagrodę  „AWS Consulting Partner of the Year 2021” w CEE.

 

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.