Hostersi pierwszym partnerem AWS, działającym głównie na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, o statusie Premier

31 maja 2022

Hostersi partnerem Premier AWS

Hostersi jako pierwsza firma, działająca głównie na rynku Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), uzyskała najwyższy status partnerski z Amazon Web Services, „Premier Tier Services”. 

Partnerzy AWS Premier Tier Services to najbardziej doświadczeni partnerzy, uznawani za liderów na swoich rynkach, posiadający głęboką wiedzę techniczną, wielokrotnie potwierdzaną w programach kompetencyjnych i odnoszący sukcesy na polu realizacji projektów dla znacznej ilości klientów.

To dla nas ukoronowanie prawie 10-letniej współpracy partnerskiej z Amazon Web Services. Bycie partnerem o statusie Premier to zaszczytne miejsce w gronie chmurowych liderów. Ze wszystkich partnerów AWS na całym świecie, bardzo niewielu z nich może pochwalić się tym statusem a większość z nich to firmy globalne, mające swoje oddziały w wielu krajach. Pokonaliśmy długą drogę i wykonaliśmy ogromny wysiłek, żeby znaleźć się w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy. Dla Hostersi to wielki kamień milowy w rozwoju firmy. Mamy oczywiście dalsze ambitne plany rozwoju naszego partnerstwa z AWS. Nie udałoby się to jednak bez tych wspaniałych ludzi, którzy z nami pracują i bez świetnych specjalistów z Amazon Web Services, którzy wspierali nas na każdym etapie naszego rozwoju – mówi Tomasz Dwornicki, prezes zarządu Hostersi Sp. z o.o.

Hostersi partnerem Premier AWS

Hostersi są oficjalnym partnerem AWS od 2013 roku. W 2021 jako pierwsza polska firma otrzymali nagrodę AWS Consulting Partner of the Year w regionie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia) jako wyraz uznania za bycie kluczowym partnerem AWS na tym rynku. Dwa lata temu Hostersi otrzymali z kolei od AWS nagrodę APN Social Impact Partner w uznaniu za "chmurową ewangelizację" i rozległe działania firmy. Hostersi posiadają również szereg certyfikowanych kompetencji i uczestniczą w wielu programach partnerskich, jak AWS DevOps Competency, AWS CloudFront Service Delivery. AWS DX Competency, AWS Solution Provider, AWS Well-Architected Partner, AWS Public Sector Partner, czy APN Immersion Days.

Case Studies
Referencje

Firmę Hostersi rekomendujemy jako rzetelnego i wysoce profesjonalnego partnera. Dzięki zaangażowaniu Hostersi Sp. z o.o., wydajność platformy AleRabat.com wzrosła aż 8-krotnie!

Rafal Kopyto
CEO
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.