Hostersi Diamentem Forbesa 2024

31 stycznia 2024

Hostersi Diamentem Forbesa 2024

Hostersi po raz kolejny zostali wyróżnieni w prestiżowym rankingu "Diamenty Forbesa", który skupia najszybciej rozwijające się firmy z Polski.

 

"Diamenty Forbesa" to realizowany od 17 lat przez magazyn Forbes ranking polskich przedsiębiorstw, które odznaczyły się największą dynamiką wzrostu wartości firmy. Do przygotowania zestawienia wykorzystuje się szwajcarską metodologię oceny wartości przedsiębiorstwa. Do głównych kryteriów oceny należą między innymi wyniki finansowe za lata 2018-2022, wartość aktywów, historia transakcji, wiarygodność płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.