Hostersi zostali Diamentem Forbesa

14 marca 2023

diamenty forbesa 2023 hostersi

Hostersi znaleźli się w gronie laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa” 2023, skupiającego najszybciej rosnące firmy w Polsce.


„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. 

Wyniki rankingu zestawienia zostały opracowane w redakcji Forbesa na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2017–2021, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

To już kolejne w tym roku, po FT1000, wyróżnienie dla Hostersi, potwierdzające skuteczność biznesową firmy. 

Case Studies
Referencje

Bardzo istotną zaletą jest szybkie i fachowe wsparcie techniczne Hostersów, którzy wiedzą, że każda chwila przerwy technicznej w dostępie do serwisów WWW oznacza poważny uszczerbek na wizerunku każdej firmy, zwłaszcza instytucji państwowej, jaką jest Instytut Pamięci Narodowej.

Sebastian Górkiewicz
Kierownik Samodzielnej Sekcji ds. Serwisów Internetowych
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.