Aktualności

Zmiany w Hostersi

Zmiany w Hostersi

22 marca 2022
Małe wielkie zmiany w Hostersi! W ubiegłym tygodniu, podczas firmowego spotkania, Tomasz Dwornicki zelektryzował wszystkich wiadomością, że przestaje być CTO naszej firmy.
czytaj więcej  
Zapisz się na multicloudową konferencję Cloud Week - Digital Transformation

Zapisz się na multicloudową konferencję Cloud Week - Digital Transformation

11 marca 2022
22 marca startujemy z kolejną edycją Cloud Week, czyli multicloudowej konferencji online, którą tym razem, w całości, poświęcimy tematyce cyfrowej transformacji.
czytaj więcej  
Co możesz dostać za darmo z AWS na rozwój swojego biznesu, aplikacji lub infrastruktury?

Zapraszamy na webinar: Co możesz dostać za darmo z AWS na rozwój swojego biznesu, aplikacji lub infrastruktury?

14 lutego 2022
Według wszelkich danych, popularność chmury AWS rośnie z roku na rok. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę, jak szeroka jest oferta darmowych usług, narzędzi i programów wsparcia, oferowanych przez AWS. I to zarówno dla startupów, małych i średnich firm oraz korporacji - od tematów uruchomienia aplikacji, przez migrację, testowanie nowych rozwiązań aż po transfer wiedzy. Właśnie dlatego Grzegorz Grzegorski i Albert Tischbierek przygotowali dla Was obszerny webinar, w którym, omówią wszystko, co możecie dostać od AWS! Zapraszamy!
czytaj więcej  
Allegro najszybciej ładującym się serwisem e-commerce w 2021 roku

Allegro najszybciej ładującym się serwisem e-commerce w 2021 roku

27 stycznia 2022
Już po raz siódmy zrealizowaliśmy badanie szybkości ładowania najpopularniejszych platform e-commerce w Polsce. Zdecydowanym zwycięzcą tegorocznego badania został serwis allegro.pl, który do wyświetlania w pełnej gotowości potrzebował równej sekundy. Wynik ten był jednocześnie najlepszym rezultatem uzyskanym przez allegro.pl w całej historii naszych badań.
czytaj więcej  
Zapraszamy na webinarium: Program wsparcia dla startupów w Microsoft

Zapraszamy na webinarium: Program wsparcia dla startupów w Microsoft

24 stycznia 2022
Jeśli Wasz startup lub firma funkcjonuje na rynku od niedawna, a oferowany produkt, usługa czy aplikacja już szybko się rozwijają i widzicie w nich potencjał, to webinarium jest właśnie dla Was. Eksperci firm Microsoft i Hostersi na podstawie własnych doświadczeń i dobrych praktyk pokażą Wam, jak skorzystać ze wsparci. Przedstawią również program wsparcia i współpracy z dojrzałymi start-upami, które chcą rozwijać i oferować swoje usługi w ramach Microsoft Marketplace
czytaj więcej  
Licytujemy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Licytujemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

11 stycznia 2022
W związku ze zbliżającym się 30 Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, postanowiliśmy w ramach aukcji Allegro dla WOŚP, wystawić na licytację 4 godziny konsultacji naszego DevOps Engeener’a, Maćka Rostańskiego!
czytaj więcej  
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

22 grudnia 2021
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim naszym Klientom, Współpracownikom, Partnerom i Przyjaciołom, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!
czytaj więcej  
Firmowa Wigilia i podsumowanie roku

Firmowa Wigilia i podsumowanie roku

21 grudnia 2021
Za nami bardzo intensywny poniedziałek🎄🎄! Zaczęliśmy od Hostersowego podsumowania mijającego roku (był super!), następnie przeszliśmy do firmowego spotkania Wigilijnego i… prezentów!🎁 Jeden z nich, (ten największy😍), możecie zobaczyć na zdjęciu. Wygląda na to, że powoli zaczynamy dysponować własną, Gwiezdną Flotą!
czytaj więcej  
Znamy wyniki badania serwisów e-commerce podczas black weekend

Znamy wyniki badania serwisów e-commerce podczas black weekend

3 grudnia 2021
Najszybszym serwisem w badaniu pod kątem załadowania się wszystkich elementów na stronie (tzw. last visual change) okazał się serwis allegro.pl, którego czas ładowania podczas weekendu wyprzedażowego wynosił 1 sekundę. Na drugiej pozycji uplasował się serwis zalando-lounge.pl , który uzyskał czas 1,9 sekundy. Na trzeciej pozycji uplasował się serwis euro.com.pl z czasem 2,1 sekundy.
czytaj więcej  
Zapraszmy na webinar: Konfiguracja klastra Google Kubernetes Engine - możliwości, opcje i porady

Zapraszamy na webinar: Konfiguracja klastra Google Kubernetes Engine - możliwości, opcje i porady

3 grudnia 2021
16 grudnia, przygotowaliśmy dla Was ostatni w tym roku webinar! Maciek Rostański, DevOps Engineer w Hostersach, krok po kroku wprowadzi Was w proces konfiguracji klastra Kubernetes za pomocą Google Kubernetes Engine. Udział w webinarze będzie doskonałą okazją, żeby przekonać się, że tworzenie warstwy abstrakcji pomiędzy infrastrukturą może być czystą przyjemnością
czytaj więcej  
Hostersi z nagrodą AWS Consulting Partner of the Year

Hostersi z nagrodą AWS Consulting Partner of the Year

2 grudnia 2021
Hostersi jako pierwsza polska firma otrzymała nagrodę AWS Consulting Partner of the Year 2021 w regionie CEE (Central and Eastern Europe)!
czytaj więcej  
Pierwszy rybnicki meetup IT już za nami!

Pierwszy rybnicki meetup IT już za nami!

29 listopada 2021
Pierwszy rybnicki meetup IT już za nami! Przedstawiciele siedmiu rybnickich firm IT po raz pierwszy spotkali się na tzw. meetupie, by rozmawiać o perspektywach rozwoju branży informatycznej w Rybniku, pozyskiwaniu pracowników i możliwościach współpracy.
czytaj więcej  
Case Studies
Referencje

Zespół Hostersi błyskawicznie reaguje na nasze potrzeby, jest bardzo elastyczny, a przy tym dostarcza najwyższej klasy rozwiązań technologicznych. Polecam firmę Hostersi jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Paweł Grzebyk
Marketing & E-commerce Director
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.