AWS CodeDeploy zapewnia teraz wdrożenie strefowe dla Amazon EC2

7 grudnia 2023

AWS CodeDeploy umożliwia teraz wdrażanie aplikacji w jednej strefie dostępności (AZ) na raz. Znane jako wdrożenie strefowe, izoluje promień wybuchu wszelkich niekorzystnych wdrożeń aplikacji lokalnych do pojedynczej strefy AZ bez wpływu na inne strefy AZ w regionie AWS.

Korzystając z wdrożeń strefowych dla EC2, aktualizacje aplikacji będą wdrażane w jednym AZ na raz. Jeśli wdrożenie AZ zakończy się pomyślnie, CodeDeploy będzie monitorować Twoją aplikację i cofnie wszelkie regresje dzięki ochronie przed wycofaniem wersji CodeDeploy. Aby rozpocząć wdrażanie aplikacji strefowych i uzyskać dodatkową ochronę w przypadku wdrożeń obejmujących wiele stref AZ, wystarczy włączyć tę konfigurację w konfiguracji wdrożenia CodeDeploy.

Obsługa lokalnego wdrażania strefowego EC2 jest dostępna we wszystkich regionach AWS, w których dostępna jest usługa AWS CodeDeploy.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z tematem Zonal Deployment w Przewodniku programisty AWS CodeDeploy.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji administratorów firmy Hostersi i dotychczasowy poziom usług, świadczonych nam przez firmę Hostersi jest dla nas w pełni satysfakcjonujący.

Szymon Krupa
Dyrektor Biura Informatyki i Przetwarzania Informacji
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.