AWS Backup obsługuje teraz powiadomienia użytkownika AWS

4 sierpnia 2023

AWS Backup ogłasza wsparcie dla zarządzania powiadomieniami o kopiach zapasowych z poziomu konsoli AWS User Notifications.

AWS Backup to w pełni zarządzana usługa, która centralizuje i automatyzuje ochronę danych w usługach AWS i obciążeniach hybrydowych. To uruchomienie umożliwia łatwą konfigurację, monitorowanie i zarządzanie powiadomieniami związanymi z AWS Backup z centralnej lokalizacji.

Dzięki temu uruchomieniu możesz przeglądać postęp zadań tworzenia kopii zapasowych, kopiowania i przywracania oraz zmiany zasad tworzenia kopii zapasowych, skarbców, punktów przywracania i ustawień z centrum powiadomień User Notifications Notification Center, co upraszcza zarządzanie powiadomieniami i umożliwia reagowanie na kopie zapasowe zdarzenia w znacznie szybszy sposób. Możesz teraz skonsolidować istniejące i nowe powiadomienia AWS Backup, takie jak alarmy Amazon CloudWatch i Amazon EventBridge oraz aktualizacje zgłoszeń pomocy technicznej AWS. Co więcej, możesz skonfigurować wiele kanałów dostarczania, takich jak e-mail, powiadomienia czatu AWS Chatbot lub powiadomienia push AWS Console Mobile App, aby otrzymywać powiadomienia AWS Backup.

Ta nowa funkcja jest dostępna w następujących regionach AWS: Wschodnie Stany Zjednoczone (Wirginia Północna, Ohio), Zachodnie Stany Zjednoczone (Północna Kalifornia, Oregon), Afryka (Kapsztad), Azja i Pacyfik (Hongkong, Hyderabad, Dżakarta, Melbourne, Bombaj, Osaka, Seul, Singapur, Sydney, Tokio), Kanada (Centrum), Europa (Frankfurt, Irlandia, Londyn, Mediolan, Paryż, Sztokholm, Zurych), Bliski Wschód (Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie) i Ameryka Południowa (São Paulo).

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Monitoring AWS Backup events using AWS User Notifications.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.