Amazon ElastiCache for Redis obsługuje teraz aktywację konfiguracji Cluster Mode w istniejących klastrach

2 sierpnia 2023

Od teraz możesz zaktualizować konfigurację klastra Amazon ElastiCache for Redis, aby włączyć tryb klastra bez konieczności przebudowywania klastra, migracji danych lub wpływania na dostępność aplikacji.

Tryb klastra umożliwia skalowanie poza ograniczenia wydajności pojedynczego klastra Shard Redis. Aby uzyskać więcej informacji na temat trybu klastra w ElastiCache for Redis, zapoznaj się z dokumentacją.

Ta funkcja jest obsługiwana podczas korzystania z ElastiCache dla Redis w wersji 7 lub nowszej we wszystkich regionach AWS z wyjątkiem Chin (Pekin, obsługiwany przez Sinnet) i Chin (Ningxia, obsługiwany przez NWCD) i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z instrukcją obsługi ElastiCache for Redis.

źródło: AWS

Case Studies
Referencje

Pragniemy wyróżnić Hostersów za profesjonalizm, niezawodność, szczególnie podczas realizowanych przez Telepizzę intensywnych kampanii reklamowych w internecie, kiedy to naszą witrynę odwiedzało blisko 130 000 użytkowników miesięcznie.

Dariusz Bąk
Dyrektor Marketingu
W skrócie o nas
Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych.